کد خبر : ۵۶۲۵۶
تاریخ انتشار : ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۹
تلاش برای کاهش هر چه بیشتر عوامل آلایندگی هوا و جلوگیری آلودگی محیط ‌زیست، از مسائلی هستند که همواره باید موردتوجه دارندگان خودرو و همچنین شرکت‌های خدمات پس از فروش خودرو قرار گیرند. شرکت پرشیا خودرو به‌عنوان تنها ارائه‌دهنده خدمات فروش و پس از فروش ب ام و و مینی در ایران به مناسبت روز محیط ‌زیست و به‌منظور احترام به حق ذاتی انسان برای داشتن هوا و زمین پاک، اقدام به برگزاری کمپین روز محیط‌ زیست همراه با تخفیف‌های ویژه این روز نموده است.
به گزارش خودروکار - تمام خودروهایی که در مدت‌زمان این کمپین از روز 16 الی 18 خردادماه 1402 به تعمیرگاه مرکزی پرشیا خودرو واقع در کیلومتر 6 جاده مخصوص تهران کرج مراجعه کنند شامل طرح بازدید میزان سطح آلایندگی‌های خودرو، چک 12 گانه و عیب‌یابی به‌صورت رایگان می‌شوند 
از تخفیف‌های مجموعه پرشیا خودرو ویژه روز محیط‌زیست در بخش خدمات می‌توان به 10 درصد تخفیف در بخش تعویض فیلتر هوا، فیلتر کابین، شمع، انژکتور و اجرت خدمات اشاره نمود. در بخش خرید اکتان بوستر تا 35 درصد تخفیف ویژه این طرح، ارائه گردیده است. 
علاقه‌مندان جهت استفاده از خدمات طرح تخفیف ویژه روز محیط‌ زیست پرشیا خودرو می‌توانند از تاریخ 16 تا 18 خردادماه 1402 به "دفتر مرکزی پرشیا خودرو" واقع در کیلومتر 6 جاده مخصوص تهران کرج مراجعه یا با شماره‌تلفن 0214591 تماس حاصل نمایند.
برچسب ها: پرشیا خودرو
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران