کد خبر: ۶۱۱۱۳
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۴

جوایز خودرو برای مشترکان خوش مصرف برق آخر تیر قرعه کشی می‌شود

مجری طرح پویش با انرژی شرکت توانیر گفت: جوایز خوش مصرفی در ماه‌های آتی بر خلاف قرعه کشی ماه اول، به صورت استانی خواهد بود.

جوایز خودرو برای مشترکان خوش مصرف برق آخر تیر قرعه کشی می‌شودبه گزارش خودروکار -  محمد خدادادی مجری طرح پویش با انرژی شرکت توانیر در گفت: در سال‌های گذشته طرح پاداش مدیریت مصرف را برای نهادیه کردن بهینه سازی مصرف داشتیم و مشترکانی که نسبت به مدت مشابه سال گذشته مصرف خود را کاهش می‌دادند روی قبوض آنها تخفیف اعمال می‌شد که این طرح برای امسال نیز اعمال شده است و تا سقف رایگان شدن برق به مشترکان اعطاء خواهد شد.

او افزود: امسال علاوه بر پاداش‌های قبلی مشوق‌های جدیدی نیز برای مشترکان در نظر گرفته شده که در قالب ۳۰۰ عدد خودرو و کمک هزینه خرید لوازم خانگی به مشترکانی که ۱۵ درصد کاهش صرفه جویی دارند، اهداء می‌شود. قرعه کشی اول انجام شده و قرعه کشی دوم در انتهای تیرماه انجام خواهد شد.

خدادادی در تشریح جزئیات قرعه کشی‌های بعدی گفت: قرعه کشی جوایز در ماه‌های آتی بر خلاف قرعه کشی ماه اول، به صورت استانی خواهد بود و هرچه سهم یک استان در صرفه جویی مصرف برق بیشتر باشد، آن استان سهم بیشتری از جوایز خواهد داشت.

 

منبع برنامه روی خط اقتصاد از رادیو اقتصاد

برچسب ها: جایزه
روزنامه های اقتصادی
آخرین اخبار