کد خبر: ۶۱۰۱۷
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۱
حق بین مطرح کرد؛

بهره برداری از پل جهتی میدان فتح تا پاییز

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران جزئیات پروژه ادامه بزرگراه یادگار امام(ره) را تشریح کرد.

بهره برداری از پل جهتی میدان فتح تا پاییزبه گزارش خودروکار - هادی حق‌بین، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در خصوص آخرین وضعیت پروژه ادامه یادگار امام (ره) اظهار کرد: این پروژه شتاب بسیار زیادی گرفته است. مسیر بحرانی ما در زمان‌بندی پروژه یادگار امام، انسداد میدان جی بود که هماهنگی‌ها انجام شد و انسداد صورت گرفت. با توجه به اینکه با پیمانکار هماهنگ کردیم و آرماتور را نیز تأمین کردیم؛ انسداد هم که صورت گرفته و پروژه مطابق با زمان بندی پیش خواهد رفت.

حق‌بین در ادامه تاکید کرد: در بازدیدهای اخیری که با حضور شهردار تهران و معاون مالی شهرداری صورت گرفت، اتفاقات بسیار خوبی رقم خورد. درواقع پشتیبانی بسیار خوبی از این پروژه دارد صورت می‌گیرد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با اشاره به اینکه در بخش‌های مختلف پروژه بزرگراه یادگار امام کار در حال انجام است، خاطرنشان کرد: معارضینی در مسیر بزرگراه یادگار امام کماکان در منطقه ۹ وجود دارد که تأمین اعتبار و نقدینگی انجام و پرداخت شده و منطقه در حال انجام کار است. زمانی که معارضین رفع شوند، می‌توانیم آن بخش را نیز عملیاتی کنیم.

حق‌بین در پایان گفت: میدان فتح یک پل جهتی دارد که خوشبختانه معارض آن رفع شد. پل جهتی B۵ -دسترسی به شمال آیت الله سعیدی از غرب بزرگراه فتح- که یکی از مهم‌ترین پل‌هاست و گردش ترافیکی نیز دارد، تا پاییز افتتاح خواهد شد.

 

منبع مهر 

برچسب ها: شهرداری
روزنامه های اقتصادی
آخرین اخبار