کد خبر: ۶۰۹۴۲
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۶

سهم تقصیر ۵۰ درصدی عابر در مرگ خودش

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ، از مرگ عابرپیاده ۳۰ ساله در اتوبان آزادگان خبر داد.

سهم تقصیر ۵۰ درصدی عابر در مرگ خودشبه گزارش خودروکار - سرهنگ رابعه جوانبخت در تشریح یک مورد تصادف رانندگی رخ داده در پایتخت گفت: ساعت ۳:۵۰ بامداد، یک مورد حادثه برخورد با عابر پیاده در اتوبان آزادگان بعد از چهارراه احمدآباد مستوفی به پلیس گزارش شد.

وی با اشاره به حضور ماموران پلیس راهور در محل افزود: در این حادثه، یک دستگاه خودروی سواری با عابری ۳۰ ساله که قصد عبور از عرض بزرگراه راه را داشت، برخورد کرد. متاسفانه به علت شدت جراحات وارده، فرد عابر در دم جان خود را از دست داد. در صورتیکه اگر از پل عابر تردد می‌کرد امروز این فرد زنده بود و به زندگی اش ادامه می‌داد.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: از آنجایی که فرد باید از پل عابرپیاده استفاده می‌کرد؛ تقصیر در این تصادف ۵۰-۵۰ است و هم راننده سواری و هم عابرپیاده مقصر این تصادف هستند. 

جوانبخت به عابران پیاده هشدار داد: در بزرگراه ها سرعت رانندگان زیاد است و چون انتظار تردد عابرین پیاده نیز وجود ندارد؛ احتمال برخورد و جراحات سنگین وجود دارد به همین دلیل به عابرین پیاده هشدار می دهم برای حفظ سلامت و جان خودشان، برای تردد از بزرگراه ها از پل عابرپیاده استفاده کنند.

برچسب ها: پلیس
روزنامه های اقتصادی
آخرین اخبار