کد خبر: ۶۰۹۴۱
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۳
سرهنگ کشیر عنوان کرد؛

مرگ راکب موتورسیکلت در خط ویژه اتوبوس

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: به رغم توصیه‌های مکرر پلیس، باز هم شاهد تردد موتورسواران در خطوط ویژه هستیم.

مرگ راکب موتورسیکلت در خط ویژه اتوبوسبه گزارش خودروکار -  سرهنگ فیروز کشیر افزود: روز گذشته در مسیر شمال به جنوب بزرگراه سعیدی نرسیده به ایستگاه جی یک دستگاه موتورسیکلت که به صورت حرکت خلاف جهت در داخل خط ویژه این محدوده در حال تردد بود با یک دستگاه موتورسیکلت دیگر که در مسیر خود مشغول حرکت بود به شدت برخورد می‌کند.

وی ادامه داد: شدت تصادف به حدی بالا بوده که ترک نشین خانم ۳۵ ساله موتورسیکلت غیر مقصر در دم فوت می‌نماید.

سرهنگ کشیر افزود: بلافاصله تیم کارشناسی منطقه ۹ پلیس راهور تهران بزرگ در محل حادثه حاضر شدند و پس از ایمن سازی محل جهت عدم تکرار حوادث ناگوار به بررسی علل و عوامل این حادثه پرداختند که مشخص گردید حرکت خلاف جهت راکب موتورسیکلت اول باعث بروز این حادثه شده است.

وی افزود: به رغم توصیه‌های مکرر پلیس نسبت به خطرات تردد در خطوط ویژه، باز هم شاهد تردد موتورسواران داخل این محدوده‌ها هستیم که نیاز است موتورسواران به قوانین و مقررات احترام گذاشته و از تردد داخل این خطوط و حرکت خلاف جهت خودداری نمایند.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از راکبین موتورسیکلت خواست به هیچ عنوان مرتکب تخلف حرکت خلاف جهت نشوند زیرا دید آنها کم و در مواجهه با خودروهای دیگر فرصت عکس العمل نداشته و باعث بروز تصادفات جبران ناپذیری می‌گردند و دوم اینکه در مسیر خطوط ویژه تردد نکنند زیرا این محل برای تردد و عبور اتوبوس‌های تندرو در نظر گرفته شده است و هر لحظه امکان برخورد آنها با مسافرین و اتوبوس‌ها متصور است که تصادفات فوتی و جرحی را برای آنان در پی خواهد داشت.

 

منبع مهر

برچسب ها: پلیس
روزنامه های اقتصادی
آخرین اخبار