کد خبر: ۶۰۸۲۴
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۲

فروش اقساطی 3 خودرو کرمان آغاز شد

شرایط فروش نقدی و اقساطی سه محصول کرمان  ویژه نیمه دوم خرداد اعلام شد. این شرایط فروش از 29 خرداد آغاز و تا 15 تیر و یا پایان ظرفیت فروش ادامه خواهد داشت.

به گزارش خودروکار - کرمان موتور طی اطلاعیه ای شرایط فروش اقساطی سه خودرو پیکاپ KMC T8، شاسی‌بلند KMC A5 و سدان جک J4 ویژه نیمه دوم خرداد را اعلام کرد. براساس این اطلاعیه خودرو پیکاپ KMC T8 به صورت نقدی و اقساطی با تحویل 60 روزه، شاسی‌بلند KMC A5 به صورت اقساطی با تحویل 90 روزه و سدان جک J4 به صورت نقدی و اقساطی با تحویل 90 روزه به فروش می رسد. شرایط فروش نقدی و اقسطی این خودرو ها از 29 خرداد آغاز و تا 15 تیر و یا پایان ظرفیت فروش ادامه خواهد داشت.

قیمت KMC A5 کرمان موتور یک میلیارد و ۲۸۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به صورت اقساطی از ۲۹ خرداد تا ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳ به صورت اینترنتی در آدرس https://customer.kermanmotor.ir به فروش می رسد. پیش پرداخت خودرو A۵ مبلغ یک میلیارد تومان است و در اقساط ۱۸ و ۳۰ ماهه به فروش خواهد رسید. مبلغ اقساط در پیش فروش ۱۸ ماهه ۶ قسط حدود ۶۰ میلیون تومانی است و در فروش ۳۰ ماهه ۱۰ قسط حدود ۴۴ میلیونی از خریداران دریافت خواهد شد.

خودرو A۵ در این طرح فروش مدل ۱۴۰۳ اعلام شده و سند خودرو تا تسویه نهایی در رهن شرکت کرمان موتور است. زمان تحویل خودرو در این طرح پیش فروش ۹۰ روز کاری اعلام شده است و خودرو A۵ در رنگ های سفید، مشکی، خاکستری طوسی روشن متالیک، قرمز، آبی زنگاری و قهوه ای متالیک عرضه می شود.

تاریخ اولین چک ۱۵ آذر ۱۴۰۳ بوده و اقساط به صورت هر سه ماه یک چک محاسبه شده است.

فروش اقساطی 3 خودرو کرمان آغاز شد

فروش اقساطی 3 خودرو کرمان آغاز شد

فروش اقساطی 3 خودرو کرمان آغاز شد

برچسب ها: کرمان موتور
روزنامه های اقتصادی
آخرین اخبار