کد خبر: ۶۰۴۸۳
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۹
با حضور مدیران عامل، اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان گروه سایپا؛

مجلس بزرگداشت "شهدای خدمت" برگزار شد

مراسم بزرگداشت رئیس جمهور شهید و شهدای خدمت با حضور مدیران عامل، اعضای هیات مدیره، معاونان، مدیران و کارکنان گروه خودروسازی سایپا در شرکت سایپا برگزار شد.
به گزارش خودروکار -  به مناسبت شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی،‌ خادم الرضا(ع)، رئیس جمهور مردمی، آیت الله سید محمدعلی آل هاشم نماینده مقام معظم رهبری در استان آذربایجان شرقی، حسین امیرعبدالهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی، سردار سرتیپ مهدی موسوی، سرهنگ خلبان سید طاهر مصطفوی، سرهنگ خلبان محسن دریانوش و سرگرد فنی بهروز قدیمی، مراسم یادبودی با عنوان "یادبود شهدای خدمت" با حضور اعضای هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا، مدیران عامل شرکت‌های گروه و جمع کثیری از کارکنان شرکت سایپا در این شرکت برپا شد.

در این مراسم که در نمازخانه مرکزی شرکت سایپا برگزار شد، حجت الاسلام علی رجبی، به بیان ویژگی‌های پرشمار رئیس جمهور شهید، برگرفته از آیات قرآنی اشاره کرد و گفت: شهید آیت الله ابراهیم رئیسی ویژگی های منحصر به فردی داشتند که بسیار بارز و برای همه مردم کشور اهمیت داشت.

او گفت: رئیس جمهور کشورمان مومن و بسیار کوشا بودند و همچنین مجاهدت و اخلاص عمل و رفتار ایشان زبانزد همگان بود. رئیس جمهور فقید کشورمان برای تحقق وعده های خود و همچنین برگرداندن شور و اشتیاق به ایران همواره در سفر بودند و برای بهبود شرایط کشور تمام تلاش خود را به کار بستند و در نهایت هم در ماموریت کاری به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

حجت الاسلام رجبی خاطرنشان کرد: رییس جمهور شهید محبوب تک تک مردم ایران بودند و هستند و همواره استکبار ستیزی و مقاومت در برابر دشمنان زورگو را سرلوحه کار خود قرار می‌دادند. از دیگر ویژگی ایشان این بود که مدافع قرآن در سازمان ملل بودند و نگاه دلسوزانه و پدرانه نسبت به مردم داشتند و انتظار شهادت از دیگر ویژگی های بارز شهید خدمت بود.

در ادامه مراسم نیز مداح اهل بیت مجتبی فتح اللهی به نوحه سرایی و مداحی پرداخت.
برچسب ها: سایپا
روزنامه های اقتصادی
آخرین اخبار