کد خبر: ۶۰۴۲۶
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۷
توجه ویژه صنایع خودروسازی ایلیا به مسئولیت اجتماعی

رالی خانوادگی تهران - خزر زیر چتر حمایت ایلیا

رالی خانوادگی تهران- خزر با مشارکت حدود 200 دستگاه انواع خودروهای خاص و کلاسیک در روزهای 26 تا 28 اردیبهشت ماه با حمایت شرکت صنایع خودروسازی ایلیا برگزار شد.
به گزارش خودروکار، در این رالی که اغلب شرکت‌کنندگان خانواده‌های علاقه‌مند به حفظ و نگهداری خودروهای کلاسیک و خاص بودند، حدود 200 دستگاه از این خودروها حضور داشتند که قدیمی‌ترین نمونه آنها مربوط به سال 1964 بود و خودروهای دایون Y7، دایون DX و همینطور VGV U75 Plus هم در این مراسم حضور داشتند.  


استارت حرکت خودروها از پیست اتومبیلرانی آزادی تهران بود و از ساعت 9 تا 10 صبح خودروها با عبور از دو خط استارت از طریق آزادراه تهران شمال خود را به هتل محل اقامت در استان مازندران رساندند. در روز دوم رالی نیز رژه شهری در شهرستان نور انجام شد که مورد استقبال مردم قرار گرفت.  

در این رالی جمعی از پیشکسوتان بازسازی و نگهداری از خودروهای کلاسیک و قهرمانان اتومبیلرانی کشور در رشته‌های Drag  و Race حضور داشتند. شرکت صنایع خودروسازی ایلیا به عنوان یکی از تولیدکنندگان بخش خصوصی در صنعت خودرو کشور با نگاه اشائه فرهنگ رانندگی ایمن، صیانت و آشنایی خودروهای تاریخی و آشنایی با جاذبه‌ها و مسیرهای گردشگری ایران در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی از این رویداد حمایت کرد.

روزنامه های اقتصادی
آخرین اخبار