کد خبر: ۶۰۴۰۴
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۹

احتمال فراخوان هزاران دستگاه فورد

یک آژانس ایمنی خودروی ایالات متحده اعلام کرد که نسبت به فراخوان بیش از ۴۲هزار دستگاه خودروی شاسی‌بلند فورد موتور به دلیل احتمال نشت سوخت که ممکن است منجر به آتش‌سوزی موتور شود، «نگرانی‌های ایمنی قابل توجهی» دارد.
به گزارش خودروکار - اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ماه گذشته اعلام کرد که در حال بررسی پیامدهای ایمنی راه‌حل پیشنهادی فورد برای فراخوان برای برونکو اسپرت مدل ۲۰۲۲-۲۰۲۳ و شاسی‌بلندهای فورد اسکیپ ۲۰۲۲ با موتورهای ۱.۵لیتری است.

خودروساز شماره ۲ ایالات متحده گفت که انژکتور سوخت ممکن است ترک بخورد و سوخت نشت کند که می‌‌تواند باعث آتش‌سوزی در زیر خودرو شود.

فورد یک به‌روز‌رسانی نرم‌افزار کنترل موتور و نصب یک تخلیه را پیشنهاد کرده است. پیشنهادی برای تعویض انژکتورهای سوختی که ممکن است ترک بخورند، نیست.آژانس ایمنی از فورد می‌خواهد به سوالات گسترده‌ای در مورد فراخوان تا ۲۱ ژوئن پاسخ دهد، از جمله اینکه چگونه در این راه‌حل تصمیم‌گیری کرده است.

فورد در ماه گذشته اعلام کرد از پنج آتش‌سوزی در خودروهای ۱.۵لیتری اسکیپ و برونکو اسپرت در جمعیت جدید فراخوان مطلع است، اما هیچ گزارشی مبنی بر تصادف یا جراحت مرتبط با این موضوع نداشته است.
برچسب ها: فورد
روزنامه های اقتصادی
آخرین اخبار