کد خبر: ۵۷۸۸۰
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۵

شرایط فروش قطعی و علی الحساب دایون Y7 اعلام شد +جدول

شرکت خودروسازی ایلیا شرایط فروش خودرو دایون Y7 را جهت دور سوم ثبت نام سامانه تخصیص خودرو را اعلام کرد.
به گزارش خودروکار، براساس اطلاعات بدست آمده، دورسوم سامانه یکپارچه آغاز گردیده و شرکت خودروسازی ایلیا دور جدید عرضه محصول دایون Y7 را به صورت فروش قطعی و فروش باقیمت غیرقطعی اعلام کرده است.


ملاحظات شرایط فروش : 

۱- کلیه خودروهای فروخته شده دارای گارانتی این شرکت به مدت ۳ سال یا ۱۰۰ هزار کیلومتر می باشند.

2- با توجه به فروش خودروها بر اساس موجودی قابل تخصیص انجام ثبت نام برای هر خودرو منوط به وجود سهمیه قابل فروش خواهد بود.

۳- حق الزحمه نمایندگیهای مجاز توسط شرکت تأمین و پرداخت می گردد. بنابراین دریافت هرگونه وجه اضافی تحت هر عنوان غیر مجاز و بر خلاف مقررات شرکت میباشد.

4- متقاضیان خرید خودرو مکلفند کلیه وجوه مربوط به قیمت خودروی مورد درخواست را فقط به نام و به حساب بانکی شرکت صنایع خودروسازی ایلیا واریز نمایند در صورت عدم رعایت مورد مذکور شرکت هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال متقاضی نخواهد داشت.

5- هزینه های شماره گذاری اسقاط عوارض قانونی و مالیات بر ارزش افزوده مورد محاسبه قرار گرفته و در فاکتور فروش لحاظ شده است و چنانچه در زمان تحویل تغییری توسط مراجع ذیصلاح اعلام شود نسبت به محاسبه و دریافت ما به التفاوت اقدام خواهد شد.

۶- در صورت درخواست متقاضی برای نصب آپشنهای اضافه (دوربین ۳۶۰ درجه سنسور جلو و عقب رادار نقطه کور و....) هزینه مربوطه جداگانه دریافت می گردد.

۷- در صورت درخواست برای تجهیزات آفرودی تحت گارانتی به صورت جداگانه شرکت لیست را ارائه می‌کند.

۸- خودروها دارای یک سال یا ۳ نوبت سرویس دوره ای و یک سال بیمه بدنه رایگان هستند.
روزنامه های اقتصادی
آخرین اخبار