کد خبر: ۵۷۴۴۶
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۱
جی.دی. پاور 2023:

تحقیق کیفیت خودروهای بازار چین - برند چینی چری در رتبه اول

در 31 آگوست، سازمان جهانی جی.دی. پاور به‌عنوان یک نهاد معتبر در زمینه تحقیقات بازار و شناخت نیازهای مصرف کنندگان، نتایج تحقیقکیفیت خودروهای چینی در سال 2023 (معروف به "IQS") را منتشر کرد و برند چری به لحاظ کیفیت ساخت در میان خودروهای این کشور،رتبه اول را به خود اختصاص داد.
به گزارش خودروکار، تحقیق کیفیت خودروهای جدید (IQS) یکی از مهمترینتحقیقات تخصصی جی.دی. پاور در دنیاست و نتایج آن بر مبنایبازخوردهای واقعی 34,648 مالک خودرو با موتورهای احتراق داخلی (ICE)، که این وسایل نقلیه را از ژوئن 2022 تا مارس 2023 خریداریکرده‌اند، به دست آمده است. این تحقیق شامل 230 مدل از 48 برندمختلف خودروی جدید در چین می‌شود. نتایج نشان می‌دهد که در سال 2023، تعداد مشکلات خودروها در صنعت این کشور به 204 مورد در هر 100 خودرو کاهش یافته است که 9 مورد در هر صد خودرو نسبت به سال2022 کاهش یافته و این یعنی کیفیت کلی خودروهای جدید، بهبود یافته است. همچنین، سهم مشکلات موارد عمده در هر 100 خودرو از 41 درصد در سال گذشته به 33 درصد کاهش یافته و به سطح بازارهایباسابقه‌تر مانند بازار آمریکا نزدیک شده است.


در این تحقیق، مشکلات کیفیت خودروهای ICE که 6 ماه از خریدآنها گذشته، مورد تحلیل قرار گرفته و کیفیت خودروها بر اساس تعداد مشکلات در هر 100 ارائه شده، که از پایین‌ترین نمره به معنیکمترین مشکلات و کیفیت بهتر است. در سطح برند، برند «چری» با نمره 200 در بین خودروهای چینی، رتبه اول جی.دی. پاور برای کیفیتخودروهای جدید را به خود اختصاص داد. همچنین، در سطح مدل‌ها، 18 مدل از 13 برند مختلف در این تحقیق جوایز ویژه را کسب کردند که مدل‌های آریزو 5 و X55 Pro به‌عنوان نمایندگان برند «چری» در آن حضور دارند.

 

پیش از این نیز در تحقیق دیگری مربوط به بازار چین طی سال جاری، در بررسی معایب محصولات خودرویی، جی.دی. پاور، مدل‌های تیگو 7 پرو پلاس و تیگو 8 پرو به ترتیب در دسته‌بندی کراس‌اور متوسط اقتصادی و کراس‌اور سایز متوسط، نظر مصرف‌کنندگان را جلب کردند.


چری همواره به اصول «ایجاد برندی با ابتکار برتر» و «کیفیت به عنوان عامل اصلی پویایی شرکت» پایبند بوده و فرآیندی در جهت توسعه مثبت ایجاد کرده و سیستم اعتبارسنجی توسعه تطبیقی شامل متغیرهایی از جمله دما، رطوبت، نوع سوخت، خوردگی، نور، باران، و غبار است را راه‌اندازی کرده است. در این فرآیند، هر محصول برای کسب استاندارد، آزمونی دقیق را بر اساس مشخصات خاص خود پشت سرمی‌گذارد.
جی. دی. پاور همواره به عنوان «بهترین» در دسته خودرو بازار چین از چری تجلیل کرده است. به عنوان مثال،
• در سال 2019، X22 Pro در دسته کراس‌اورهای کامپکت بهترین عملکرد را داشت.
• در سال 2021، آریزو 6 پرو در دسته سدان متوسط رتبه اول را کسب کرد.
در مجموع، نتایج تحقیق کیفیت خودروهای چینی سال 2023 توسط جی.دی. پاور نشان می‌دهد که چری به عنوان یکی از برندهایپیشرو در صنعت خودروسازی چین، به شکل قابل توجهی کیفیتخودروهایش را ارتقا داده است. این پیشرفت‌ها نه تنها نشان‌دهندهتعهد چری به ایجاد محصولاتی با کیفیت و مطابق با استانداردهایبین‌المللی است، بلکه نمادی از رویکرد چری به کسب رضایتمشتریان و تأمین نیازهای آنها می‌باشد. با ایجاد فرآیندهای توسعه مثبت و استفاده از سیستم‌های اعتبارسنجی مدرن، چری به عنوان یکیاز نام‌های پیشگام صنعت خودروسازی چین به کار خود ادامه می‌دهد. این نتایج نشان می‌دهد که کیفیت و توانایی چری به عنوان سمبلی درعملکرد برتر و تعهد به ارائه خودروهای مطمئن و باکیفیت به مشتریاناز اهمیت بسزایی برخوردار است.


انتهای پیام/
برچسب ها: مدیران خودرو
روزنامه های اقتصادی
آخرین اخبار