کد خبر: ۵۷۲۵۷
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۳

نگاه از نزدیک به کمپرسی جفت محور شک موتور X5000D +تصاویر

جمعه پیشین بود که آرین دیزل طی مراسمی از دو محصول جدید خود به نام های کامیون 26 تن جفت‌محور کمپرسی X5000-D و کامیون 26 تن جفت‌محور باری شکموتو X5000-L رونمایی کرد.
به گزارش خودروکار، این دو محصول جدید هر کدام دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی هستند که آن ها را از محصولات موجود در بازار متمایز می کند، به همین سبب جا دارد که نگاهی دقیق تر به جزئیات هر دو این محصولات داشته باشیم. در گزارش امروز به سراغ کامیون 26 تن جفت محور کمپرسی X5000-D خواهیم رفت و محصول دیگر را نیز به زودی موشکافی خواهیم کرد. 
کامیون 6 در 4 کمپرسی شک موتو X5000-D با ابعاد 7.55 در 2.55 متر رونمایی گردید. این کامیون از یک موتور 10.8 لیتری با قدرت 450 اسب بخار و گشتاور 2080 نیوتون بر متر بهره می برد که شرایط آن را برای فعالیت های سنگین مناسب می کند و قدرت آن را هم رده خودروهایی ماننده ولوو قرار می دهد. 
این کامیون کمپرسی از یک جعبه دنده FAST MT با 12 دنده بهره مند است. ترمز های جلوی این مدل از نوع دیسکی و ترمز های عقب آن از نوع کاسه ای هستند و همچنین از سری سیستم های ایمنی این خودرو می توان به مواردی مانند AEBS system, ESC system, FAST FHB400 Retarder ,CUMMINS JACBO  Engine brake system اشاره کرد. 
از آنجایی که این خودرو را ویژه مشاغل سخت و شرایط ویژه طراحی کرده اند، قابلیت بالارفتن از شیب 30 درجه در آن دیده شده است. ظرفیت وزن ناخالص این کمپرسی 26 تن بوده و حداکثر سرعت آن بر روی 90 کیلومتر بر ساعت محدود شده است. 
کامیون شکموتو X5000D با طراحی مدرن و کارایی بی‌نظیر خود، به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها در بازار به شمار می‌آید.


انتهای پیام/
روزنامه های اقتصادی
آخرین اخبار