کد خبر: ۵۷۲۰۳
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۹
سرهنگ بهرامی خبر داد؛

کشف ۱۰۰۰ حلقه لاستیک خارجی قاچاق در پایتخت

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۱۰۰۰ حلقه لاستیک خارجی قاچاق با تلاش مأموران این پلیس خبر داد.
 به گزارش خودروکار - سرهنگ هدایت بهرامی رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه و مقابله با قاچاق کالا، مأموران پایگاه جنوب این پلیس طرح مبارزه با قاچاق کالا را در محدوده خیابان فداییان اسلام تهران اجرایی کردند.

وی افزود: مأموران با هماهنگی قضائی در بازرسی از یک انبار کالا، دپو مقادیر قابل توجهی لاستیک‌های خارجی قاچاق را شناسایی کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به این که مأموران در بازرسی دقیق از انبار کالا ۱۰۷۴ حلقه لاستیک خارجی فاقد بارنامه و مجوزهای قانونی مربوط به خودروهای مختلف کشف کردند تصریح کرد: ارزش کالای توقیف شده توسط کارشناسان مربوط بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال برآورد شده است و همچنین در این رابطه یک نفر متهم دستگیر و به همراه پرونده متشکله جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ هدایتی با بیان این که کالای کشف شده به سازمان اموال تملیکی استان تحویل داده شد، خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه قاچاق کالا در سطح خرد و کلان، ازطریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند تا در کمترین زمان نسبت به دستگیری مجرمان اقدام گردد.
برچسب ها: پلیس
روزنامه های اقتصادی
آخرین اخبار