کد خبر: ۵۷۱۸۹
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۳
سرهنگ شریفی خبر داد

ترافیک در نخستین روز هفته/تراکم خودروها در حال افزایش است

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: طبق معمول آغاز هفته با ترافیک در تهران همراه است.
به گزارش خودروکار -  سرهنگ علی اصغر شریفی رئیس اداره اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با رصدی که از طریق دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک از سطح معابر شهر تهران از وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراه‌های پایتخت در صبح شنبه بیست و هشتم مرداد ماه ۱۴۰۲ صورت پذیرفت، شاهد شروع ترافیک صبحگاهی و حجم بالای ترددها در سطح معابر شهر تهران بودیم.

سرهنگ شریفی ادامه داد: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق و بالعکس، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از شهید ستاری دارای ترافیک روان می‌باشند.

رئیس اداره اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ در ادامه گفت: آزادراه تهران کرج و برعکس هم ترافیک روان است اما به تدریج شاهد افزایش تراکم بار ترافیکی هستیم.

وی افزود: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال نیز شاهد بار ترافیکی هستیم.

وی بیان داشت: خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق از شهیدان و استاد معین و جانبازان از میدان امام رضا (ع)، مسیر جنوب به شمال نواب پیش از تونل دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

سرهنگ شریفی افزود: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ از ابتدای صبح در تمامی تقاطع‌ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و طرح جناغی ها بمنظور نظم بخشی به بزرگراه‌ها در حال اجراست.
برچسب ها: پلیس
روزنامه های اقتصادی
آخرین اخبار