کد خبر: ۵۷۱۶۹
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۸
مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد:

ترافیک سنگین در محور چالوس و آزاد راه تهران- شمال

مرکز مدیریت راه‌های کشور، حجم ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال و آزادراه تهران شمال را در روز پنجشنبه، بیست و ششم مرداد ماه سنگین اعلام کرد.
به گزارش خودروکار - از مرکز مدیریت راه‌های کشور، حجم ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حد فاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و محدوده هریجان و در آزاد راه تهران- شمال مسیر جنوب به شمال محدوده ابتدای تونل البرز و حد فاصل انتهای تونل البرز تا پل زنگوله سنگین است.

همچنین، ترافیک در محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده دماوند و آزادراه تهران - پردیس محدوده جاجرود سنگین گزارش شده است.

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، تردد در محور هراز و آزاد راه قزوین - رشت، مسیر رفت و برگشت روان بوده، ضمن اینکه محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

این مرکز همچنین وضعیت ترافیک در سایر محورها از جمله محورهای پاکدشت- تهران محدوده خاورشهر و تهران- شهریار محدوده شهر قدس را سنگین گزارش کرده است.

براساس این گزارش، ترافیک در آزاد راه کرج- قزوین حد فاصل مهر ویلا تا گلشهر، آزاد راه قزوین- کرج محدوده پل کلاک نیمه سنگین است.

مرکز مدیریت راه‌های کشور وضعیت جوی در برخی از استان‌های کشور از جمله سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی و جنوبی را وزش باد و گرد و خاک اعلام کرد.

 
 

برچسب ها: ترافیک
روزنامه های اقتصادی
آخرین اخبار