کد خبر: ۵۷۱۲۳
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۲

نرخ تاکسی مسافربری تهران به ایلام نفری ۲ میلیون تومان

یک مقام مسئول گفت: افزایش نرخ تاکسی‌های مسافری منتهی به مرزهای عراق در اربعین طبیعی است براین اساس نرخ ماشین خارجی از مبدا تهران به ایلام ۲ میلیون تومان است.
به گزارش خودروکار - 
رحمت الله حاجی محمد علی، مدیر عامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی سواری کرایه بین شهری با اشاره به افزایش نرخ کرایه تهران تا ایلام در ایام اربعین که امری طبیعی است گفت: افزایش قیمت تاکسی‌ها برای مقصدهای مرزی در ایام اربعین مانند افزایش نرخ اتوبوس‌های طبیعی است زیرا تاکسی‌ها یک سرخالی برمی‌گردند و باید خسارت بازگشت یک طرفه به نحوی برای راننده جبران شود.

مدیر عامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی سواری کرایه بین شهری در ادامه تصریح کرد: نرخ تعیین شده برای تاکسی‌ها از سوی اتحادیه برای ماشین‌خارجی از مبدا ترمینال تهران حدود یک میلیون تومان است که با جبران خسارت ۲ میلیون تومان حساب می‌شود و برای ماشین‌های ایرانی ۸۰۰ هزار تومان که یک میلیون ۶۰۰ تومان برآورد شده است.

وی افزود: از مبدا کرمانشاه به سمت مرزهای منتهی به کشور عراق نفری ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده و رانندگان تاکسی‌ها بیشتر از ۹ ساعت امکان رانندگی ندارند و معمولاً مسیرهای بیش‌از ۹ ساعت را به علت محدودیت‌ها طی نمی‌کنند.

رحمت الله حاجی محمد علی در پایان تاکید کرد: نرخ‌گذاری دقیق قیمت تاکسی‌های اینترنتی را خود شرکت‌های متولی به رانندگان اعلام می‌کنند.
برچسب ها: اربعین
روزنامه های اقتصادی
آخرین اخبار