کد خبر: ۴۴۸۸۰
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۷

لحظه دلهره آور حرکت کامیون حامل کپسول گاز+فیلم

حرکت ناگهانی یک کامیون مملو از کپسول گاز صحنه ای دلهره آور را در یکی از جاده های برزیل رقم زد.
به گزارش خودروکار، حرکت ناگهانی یک کامیون حامل کپسول‌ گاز چیزی نمانده بود حادثه‌ای تلخ را در یکی از مناطق برزیل رقم بزند. در این حادثه این کامیون در حالی که راننده در داخل آن حضور نداشت ناگهان شروع به حرکت به داخل خیابان کرد. تعدادی از شاهدان عینی با دیدن این صحنه وارد عمل شدند و تلاش کردند تا کامیون را متوقف کنند.

در ادامه راننده  با به خطر انداختن جانش موفق شد خود را به داخل کامیون رسانده و آن را متوقف کند. این اتفاق در تاریخ ۷ آوریل در منطقه «ایبیریته» واقع در ایالت میناس گرایس برزیل رخ داد.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده چگونگی وقوع این حادثه را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو در حالی که کامیون در کنار خیابان پارک است دیده می‌شود. لحظاتی بعد ناگهان این کامیون شروع به حرکت می‌کند و راننده با دیدن این صحنه برای متوقف کردن آن وارد عمل می‌شود.


در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که کامیون پس از عبور از جاده در نقطه‌ای خطرناک در کنار دیوار قرار گرفته این مرد جانش را به خطر انداخته و به هر شکل ممکن وارد آن می‌شود. این ویدئو نشان می‌دهد این راننده در لبه صخره موفق به متوقف کردن کامیون شده و از سقوط آن جلوگیری کند.

انتشار این ویدئو در یوتیوب و توئیتر مورد توجه کاربران قرار گرفت و بسیاری شجاعت راننده را مورد تحسین قرار دادند.

برای دانلود فایل اینجا کلیک کنید.


انتهای پیام/
روزنامه های اقتصادی
آخرین اخبار