کد خبر: ۴۴۲۳۴
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰

خودرو نیسان 400Z برای سال 2022 تولید می شود

خودرو نیسان 400Z، یک کوپه دو نفره است که صندلی عقب ندارد و مانند پورشه ۹۱۱ است.
به گزارش خودروکار، اکنون بهترین زمان برای نیسان است که می‌تواند کوپه Z قدیمی خود را دوباره طراحی کند، که انتظار داریم نام ۴۰۰Z را داشته باشد. نیسان با جزییات مربوط به ۴۰۰Z مخفیانه عمل کرده است، اما اکنون می‌دانیم که این اتومبیل اسپرت به روز شده با یک توربو V-۶ توئین توربو (که احتمالاً از کوپه اینفینیتی Q۶۰ الگو گرفته شده است) و یک گیربکس شش سرعته دستی عرضه خواهد شد.

 Z به روزرسانی فناوری را با اطلاعات و سرگرمی صفحه نمایش لمسی جدید، پشت آمپری دیجیتال و احتمالاً مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید کمک راننده دریافت خواهد کرد. در حالی که آخرین نسل ۳۷۰Z از نظر قیمت و عملکرد در برابر اتومبیل‌های اسپورت مقرون به صرفه تری مانند مزدا MX-۵ میاتا و تویوتا ۸۶ قرار گرفت، انتظار می‌رود این خودروی نسل بعدی اندکی به بازار صعود کند تا سوپرا را در جدول خود قرار دهد.

نماد Z خودروی نیسان برای سال ۲۰۲۲ کاملاً جدید خواهد بود و با فناوری به روز شده و مدرنیزاسیون داخلی بسیار خوب، نگاهی به آینده می‌اندازد. ما انتظار داریم ۴۰۰Z سال آینده به عنوان یک کوپه تندرو آغاز به کار کند.


انتظار می رود افزایش قیمت بیش از ۳۷۰Z فعلی تا جایی در محدوده متوسط ​​۴۰ هزار دلار برای قیمت اولیه باشد. برای توجیه برچسب قیمت بالاتر آن، انتظار داریم که ۴۰۰Z بالاتر از قبل با ویژگی‌های لوکس‌تر، عملکرد بهتر و سبک مطلوب‌تر باشد که همه این‌ها نیز کمک می‌کند تا از مزدا MX-۵ میاتا و سوبارو BRZ بالاتر باشد و با امثال خودروهایی چون سوپرا، ب ام و Z۴ و آئودی TT رقابت کنید.انتظار می‌رود ۴۰۰Z نیز مانند نیسان GT-R مجهز به یک توربوشارژ دوقلو V-۶ شود. اما، به جای موتور ۳.۸ لیتری ۵۶۵ اسب بخاری که در زیر کاپوت GT-R قرار دارد، ۴۰۰Z احتمالاً ۳.۰ لیتری ۳۰۰ اسب بخار از Infiniti Q۶۰ دریافت خواهد کرد. همچنین ممکن است که نسخه NISMO با عملکرد بالا بتواند نسخه ۴۰۰ اسب بخاری آن موتور را که در حال حاضر منحصر به Q۶۰ Red Sport ۴۰۰ است، دریافت کند.

 نیسان قول یک گیربکس شش سرعته دستی را به صورت استاندارد داده است، اما انتظار داریم که یک گیربکس هفت سرعته اتوماتیک نیز به عنوان گزینه ارائه شود. اگرچه این مدل برای سال ۲۰۲۲ جدید است، اما نیسان تغییری در چیدمان کابین Z ایجاد نکرده است.این یک کوپه دو نفره و بدون صندلی عقب مانند پورشه ۹۱۱ است. در تصاویر خودروی مفهومی Z Proto دیده می‌شود، Z جدید یک کابین مدرن با مواد به روز را دریافت می‌کند که یک پیشرفت خوب نسبت به فضای داخلی قدیمی ۳۷۰Z فعلی دارد. 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

روزنامه های اقتصادی
آخرین اخبار