کد خبر : ۵۵۳۶۹
تاریخ انتشار : ۰۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۳
خودروکار بررسی کرد؛
رانندگان، می توانند برای پیگیری و رهگیری کارت خودرو خود، به 3 روش مراجعه به سایت رهگیری مرسولات سازمانی آجا، با استفاده از شماره پلاک خودرو، ارسال کد مرسوله پستی به سر شماره 2000441 جهت پیگیری کارت ماشین اقدام کنند.
به گزارش خبرنگار خودروکار، هنگامی که مراحل تعویض پلاک خودرو انجام می گیرد، مدتی طول می کشد تا کارت خودرو، برای دارنده جدید، صادر گردد. اما، چنانچه، مدت طولانی سپری شده و هنوز کارت خودرو برای دارنده، صادر و ارسال نشده و لذا، راننده با این سوال موجه شود که چرا کارت ماشینم نیومده؟ وی می تواند برای پیگیری برگ سبز خودرو و کارت ماشین بعد از تعویض پلاک، از طریق یکی از روش های زیر، اقدام نماید:

پیگیری کارت ماشین بعد از تعویض پلاک از طریق سامانه رهگیری مرسولات سازمانی

به منظور پیگیری کارت ماشین بعد از تعویض پلاک، از طریق سامانه رهگیری مرسولات سازمانی، متقاضی باید به آدرس najatracking.post.ir مراجعه نموده و پس از ورود به سایت، با مشخص کردن نوع سند و انتخاب گزینه کارت خودرو سپس، شماره پلاک خودرو، برای پیگیری کارت ماشین بعد از تعویض پلاک، اقدام نماید.

پیگیری کارت ماشین بعد از تعویض پلاک از طریق سامانه پیامکی

برای پیگیری کارت ماشین بعد از تعویض پلاک، از طریق سامانه پیامکی، کد مرسوله پستی(کارت خودرو)، در ابتدای کد مرسوله خود، حرف R را اضافه کرده و در ادامه، کد رهگیری مرسوله پستی خود را تایپ کنید و در پایان، این پیامک را به سر شماره 2000441 ارسال نمایید.

پیگیری کارت ماشین بعد از تعویض پلاک از طریق کد دستوری

به منظور پیگیری کارت ماشین بعد از تعویض پلاک، از طریق کد دستوری،  از طریق تلفن همراه خود، کد دستوری *193# را  شماره گیری کرده و در مرحله بعد، رهگیری مرسوله را انتخاب کنید. سپس در ادامه، کد رهگیری مرسوله خود، (عدد 20 تا 24 رقمی) را در قسمت مشخص شده، وارد نمایید.


انتهای خبر/
 
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران