کد خبر : ۶۰۳۹۶
تاریخ انتشار : ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۷
عرضه اولیه سهام شرکت گوهرفام از زیرمجموعه‌های گروه سرمایه‌گذاری سلیم متعلق به کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو و شرکت ایران خودرو در بازار فرابورس با استقبال بالای سهام‌داران مواجه شد.
به گزارش خودروکار -  در آخرین چهارشنبه اردیبهشت‌ماه فرابورس میزبان عرضه اولیه شرکت تولیدی صنعتی گوهرفام بود و در این روز هر سهم این شرکت با نماد «شفام» با قیمت ۸هزار و ۴۸۷ ریال در تابلوی معاملات قرار گرفت.
در این مرحله ۱۵۰ میلیون سهم معادل ۱۵ درصد سهام شرکت گوهرفام عرضه شد و بیش از ۷۵۰ هزار کد حقیقی و حقوقی به خرید سهام شفام با قیمت کشف شده اقدام کردند.
شرکت گوهرفام نخستین شرکتی است که در سال ۱۴۰۳ در بازار سرمایه با عرضه اولیه روی تابلوی معاملات فرابورس قرار گرفته است و در پایان روز عرضه و ‌پس از استقبال بالای سهام‌داران از این نماد، لوح تقدیری به مدیران عامل شرکت گوهرفام و شرکت سرمایه گذاری سلیم از سوی شرکت فرابورس اهدا شد. در عرضه اولیه نماد شفام، ۱۵۰ میلیون سهم به متقاضیان عرضه شده است. عرضه «شفام» پس از حدود ۱۰ سال فاصله زمانی از آخرین عرضه اولیه سهام شرکت های زیرمجموعه ایران خودرو و با تاکیدات مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو برای تسریع اجرای این فرآیند صورت گرفته است. 
گفتنی است، شرکت دانش‌بنیان گوهرفام با تولید انواع پوشش‌های رنگی علاوه بر بازار غیر خودرویی، سهم عمده‌ای در تامین انواع لایه‌های رنگ خودرو و سیلرهای درزگیر محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو به‌عهده دارد. 
برچسب ها: ایران خودرو
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران