کد خبر : ۶۰۳۸۶
تاریخ انتشار : ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۹
روز جمعه؛
کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با همکاری انجمن وسایل نقلیه تاریخی ایران، دهمین همایش سراسری گرامیداشت روز فولکس واگن در ایران را به صورت همزمان در ۶ استان برگزار می‌کند.
به گزارش خودروکار -  این همایش روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ با حضور انواع خودروهای تولید شده توسط شرکت فولکس واگن که به عنوان بزرگترین خودرو ساز آلمانی شناخته می‌شود، همچون سال گذشته به صورت همزمان در ۶ شهر کشور برگزار خواهد شد.

مرکز فرهنگی هنری برج آزادی در تهران از ساعت ۱۰ تا ۱۲، باغ عفیف آباد در شهر شیراز از ساعت ۱۰ تا ۱۲، کاخ موزه چهل ستون اصفهان ساعت ۱۰ تا ۱۳، پیست اتومبیلرانی ارشاد در مشهد مقدس ساعت ۱۰ تا ۱۲، اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی رشت از ساعت ۹ تا ۱۳ و یک نمایندگی در تبریز ساعت ۱۰ تا ۱۲، پذیرای دوستداران و علاقه‌مندان به وسیله‌های نقلیه تاریخی و قدیمی به ویژه انواع محصولات فولکس واگن خواهند بود.

این همایش‌ها به صورت همزمان در ۶ مرکز استان با همکاری باشگاه فولکس واگن ایران و در تهران با همکاری شهرداری منطقه ۹ و مرکز فرهنگی هنری برج آزادی برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است که ۲۹ اردیبهشت در ایران به نام «روز فولکس واگن» نامگذاری شده است.

هموطنان برای آگاهی از برنامه‌ها، رالی‌ها، تورها و دوره‌های آموزشی اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی می‌توانند به نشانی اینترنتی www.taci.ir و صفحات کانون در شبکه‌های اجتماعی به نشانی taci.ir@ مراجعه و یا با شماره تلفن ۶۶۷۱۸۰۸۲-۰۲۱ تماس حاصل کنند.
برچسب ها: فولکس واگن
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران