کد خبر : ۶۰۲۸۶
تاریخ انتشار : ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۹
مدیرعامل شرکت واحد خبر داد
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در تشریح تمهیدات این شرکت برای خدمات رسانی در سی ‌وپنجمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: ۳ خط ویژه اتوبوس برای جابجایی بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب پیش بینی شده است.
به گزارش خودروکار - مهدی علیزاده گفت: حسب دستور ویژه شهردار تهران ناوگان ویژه‌ای برای مردم که از سراسر کشور و بخصوص تهران در نمایشگاه شرکت می کنند اختصاص یافته و در تمام ساعات برگزاری نمایشگاه تا روز آخر در خدمت مردم خواهیم بود.

علیزاده ادامه داد: با برنامه‌ریزیهای صورت گرفته امسال، ۳ خط ویژه اتوبوس برای جابجایی شهروندان در نظر گرفته شده که از ساعت ۹ صبح الی ۲۱، از مبادی: میدان صنعت، فلکه سوم تهرانپارس و پایانه آزادی، در خدمت شهروندان خواهد بود.

وی افزود: علاوه بر این ۳ خط، برای رفاه حال بازدید کنندگان، نسبت به تقویت خطوط عبوری و منتهی به محل نمایشگاه نیز تدابیر لازم اندیشیده شده است و طبق برنامه‌ریزی انجام شده با کاهش سر فاصله حرکت اتوبوس‌های خط ۵ تندرو، از مبداء پایانه علم و صنعت به پایانه بیهقی، نسبت به ارائه خدمات بهینه حمل و نقلی به بازدیدکنندگان اقدام کنیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران؛ مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در پایان خاطر نشان کرد: خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی تهران در ایام برگزاری نمایشگاه همه روزه از یک ساعت قبل از آغاز به کار و یک ساعت پس از پایان فعالیت نمایشگاه کتاب، ادامه دارد و بدین منظور از شهروندان تقاضا داریم، برای بهبود کیفیت خدمات و رفع نواقص، با ارائه پیشنهادات و انتقادات خود از طریق سامانه  ۱۳۷، اتوبوسرانی تهران را یاری کنند.
برچسب ها: نمایشگاه کتاب
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران