کد خبر : ۶۰۲۶۵
تاریخ انتشار : ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۰
در اقدامی‌بی سابقه و برای نخستین بار در کشور صادر شد
شرکت مدیران خودرو تصمیم دارد برای ایجاد آرامش در میان خریداران مدل ایکس ۵۵ پرو، برای اولین بار در کشور، تمامی خودروهای تولیدی از این مدل را مورد بررسی قرار دهد.
به گزارش خودروکار -  به دنبال حادثه پیش آمده در زمینه اکسل خودرو ایکس ۵۵ پرو، با وجود آنکه تعداد کمی از خودروهای تولیدی نیاز به بررسی اکسل عقب دارند، اما شرکت مدیران خودرو  در تلاش است برای رفع دغدغه و  شبهات پیش آمده و همچنین ایجاد حس آرامش برای خریداران این محصول، تمامی خودروهای ایکس ۵۵ پرو را مورد بررسی قرار دهد.

امنیت محصولات تولیدی و سلامت خریداران همواره بالاترین اولویت و خط قرمز شرکت مدیران خودرو بوده و هرگونه کاستی در این زمینه برای شرکت قابل قبول نخواهد بود از این رو به منظور ایجاد حس رضایت‌مندی و اطمینان خریداران از محصولات مدیران خودرو این شرکت  تصمیم گرفته تا اولین فراخوان سراسری خودرو در کشور را برگزار کند.تشریح علت اصلی حادثه جاده قم به اصفهان

چند روز پیش انتشار ویدیویی از کنده شدن اکسل عقب یکی از خودروهای ایکس ۵۵ پرو در جاده قم به اصفهان خبرساز شد. پس از این اتفاق مدیران ارشد شرکت به دنبال افراد حادثه دیده و علت حادثه برآمدند و پس از گذشت یک روز، مالک خودرو حادثه دیده شناسایی شد.

خودرو حادثه دیده، سال گذشته تصادفی از قسمت عقب خودرو داشته که برای رفع مشکل آن به نمایندگی‌های اصلی شرکت مراجعه نکرده و مشکل به وجود آمده در حادثه تصادف در تعمیرگاه‌های فرعی مورد بررسی قرار گرفته است. با این وجود نمایندگان مدیران خودرو با پیگیری‌های انجام شده و بررسی شرایط افراد حاضر در خودرو، به عیادت تنها مصدوم این حادثه در بیمارستان رفتند و از خانواده ایشان دلجویی کردند.

شرکت مدیران خودرو در راستای تکریم مشتریان خود و جبران خسارت وارده به این خانواده، متعهد شد هزینه‌های درمانی فرد حادثه دیده را پرداخت و خودرو مالک را با یک خودرو جدید جایگزین کند.

بررسی فنی خودروهای واقع در تهران و شهرستان‌ها  در ابعاد گسترده

ایجاد ساختارهای لازم برای فرایند بررسی فنی خودروهای واقع در تهران و شهرستان‌ها، آن هم در ابعادی گسترده، هماهنگی‌های لازم و برنامه‌ریزی برای برگزاری هر چه بهتر این فراخوان، زمان‌بر بود.

بررسی‌های انجام شده بر روی خودرو روندی طولانی و زمان‌بر داشت، به طوری که خودرو حادثه دیده تنها دو روز است که در اختیار واحد خدمات پس از فروش و تیم فنی قرار گرفته و امکان برگزاری فراخوان پیش از بررسی دقیق و فنی خودرو امکان پذیر نبود.

برای اولین بار در ایران یک شرکت خودروسازی برای یک حادثه فنی، فراخوان عمومی صادر می‌کند، چنین فرایندی به هماهنگی بالا بین بخش‌های مختلف شرکت، تامین هزینه‌های مالی و قطعات در تمامی نمایندگی‌های پس از فروش مدیران خودرو در تمامی شهرستان‌ها نیاز دارد، با این وجود شرکت مدیران خودرو در کمترین زمان ممکن، فرایند آماده‌سازی زیرساخت لازم برای این حرکت عظیم را فراهم کرد.

اکسل عقب تمامی خودروهای ایکس ۵۵ بررسی می شود

شرکت مدیران خودرو برای رفع هر گونه نگرانی میان خریدارن خودرو ایکس ۵۵ پرو، تصمیم دارد تا به صورت رایگان، اکسل عقب تمامی خودروها را مورد بررسی قرار دهد این درحالی است که بر اساس اعلام این شرکت تنها یکی از پارت نامبرهای تولیدی این خودرو که تعداد اندکی از آن به فروش رفته، نیاز به بررسی قسمت اکسل عقب خودرو دارد.

این فراخوان با هدف کسب رضایت حداکثری مشتریان برگزار شده و بر اساس آن مدت زمان اجرای طرح ۲۰ روز از تاریخ ۱۸ اردیبهشت  الی ۶ خرداد ماه سال جاری خواهد بود.         

براساس برنامه ریزی انجام شده روزهای جمعه روز کاری برای تمامی نمایندگان است و  ساعات کاری اجرای طرح مذکور از ساعت ۸ صبح  الی ۲۰ هر روز خواهد بود.         

طبق این فرخوان تمامی نمایندگان ام وی ام و فونیکس مشمول طرح خواهند بود. این طرح بطور رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای نباید از مشتریان دریافت شود.

در حال حاضر بیش از ۳۰ هزار دستگاه از این خودرو به فروش رفته و براساس برنامه ریزی انجام شده تمامی خودروهای ایکس ۵۵ پرو مشمول طرح بوده و بررسی مربوطه باید صورت گیرد.

لازم است تمامی خودروهای مشمول طرح در همان روز پذیرش بررسی و در صورت عدم وجود مشکل ایمنی نسبت به تحویل خودرو به مشتریان اقدامات لازم صورت گیرد.
برچسب ها: مدیران خودرو
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران