کد خبر : ۶۰۲۲۷
تاریخ انتشار : ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۸
به همت گروه صنعتی ایران خودرو برگزار می‌شود
گروه صنعتی ایران خودرو، نخستین گردهمایی ایمنی و سلامت شغلی در صنعت خودروسازی کشور را برگزار می‌کند.
به گزارش خودروکار -  مدیریت پیشگیری، درمان و رفاه ایران خودرو در ادامه مسیر بهبود مستمر استانداردهای ایمنی و سلامت شغلی، نخستین گردهمایی صنعت خودروسازی را با شعار «همگام در سلامت، متحد در ایمنی» برگزار می‌کند. 
این رویداد مجمعی برای هم اندیشی پیشگامان و متخصصان حوزه ایمنی و بهداشت شغلی به منظور هم‌افزایی دانش و تجربه در مسیر توسعه و پیشرفت است. 
محورهای این همایش که در راستای گرامی‌داشت روز جهانی ایمنی و بهداشت کار روز ۲۲ اردیبهشت ماه برگزار‌ می‌شود، شامل چالش‌های جهانی و راهکارهای نوین برای ایمنی و بهداشت شغلی در تغییرات هوایی و گرمایش زمین، شناخت کاربرد فناوری و هوش مصنوعی در حوزه ایمنی و سلامت شغلی، کاوش در سلامتی و کشف فرمول‌های نهان برای سلامت، نگاهی بر پویش جهانی چشم‌انداز صفر، تقدیر از نوآوری‌های پایدار و معرفی پروژه‌های برجسته گروه صنعتی ایران خودرو در حوزه ایمنی و سلامت شغلی و همچنین هم‌افزایی در OH&S و تجلیل از تلاش‌های مشترک در پیش‌برد استانداردهای ایمنی و سلامت شغلی است. 
علاقه‌مندان برای شرکت در این همایش می توانند از طریق نشانی پست الکترونیک pedar@ikco.ir و یا شماره تماس ۰۲۱۴۸۲۲۲۹۰۸ و فکس  ۰۲۱۴۸۸۲۲۹۰۲ نسبت به ارایه درخواست خود اقدام کنند. 
برچسب ها: ایران خودرو
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران