کد خبر : ۶۰۲۲۴
تاریخ انتشار : ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۵
وعده و وعید و اظهارات متناقض در مورد خودروهای وارداتی‌ در دولت سیزدهم به امری عادی تبدیل شده است؛ آخرین اظهارات هم به رئیس سازمان توسعه تجارت برمی‌گردد.
به گزارش خودروکار - در حالی که هفته گذشته، رئیس سازمان توسعه‌‌‌ تجارت از عرضه اولین خودروهای برقی از امروز ١۶اردیبهشت‌ماه خبر داد، اما طبق شنیده‌‌‌ها، مدیر سامانه یکپارچه خودروها عنوان کرد که عرضه‌‌‌ خودروهای وارداتی برای ثبت‌‌‌نامی‌‌‌های قبلی است؛ بنابراین هنوز مورد مشخصی در این زمینه وجود ندارد و سایت سامانه در حال به‌‌‌روزرسانی است.


سه‌‌‌شنبه هفته گذشته (١١اردیبهشت‌ماه) بود که رئیس سازمان توسعه‌‌‌ تجارت از عرضه‌‌‌ خودروهای وارداتی و برقی از روز ۱۶ اردیبهشت‌ماه در سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی خبر داد. به گفته‌‌‌ ضیغمی، طبق سیاستگذاری و برنامه‌‌‌ریزی‌‌‌های صورت‌گرفته، تصمیم بر این شده است که سامانه فروش خودروهای وارداتی از ۱۶اردیبهشت‌ماه فعال شود و خودروهای برقی و وارداتی عرضه شوند. 

به‌‌‌ دنبال این موضوع، اظهارات رئیس سازمان توسعه تجارت، از مدیر سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی مورد پیگیری قرار گرفت. براساس این پیگیری، مدیر سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی اعلام کرد که هنوز اطلاعات به صورت دقیق در دست نیست و جلسات پیرامون این موضوع ادامه دارد. 

اما شنیده‌‌‌ها حاکی از آن است که این مقام مسوول در مصاحبه‌‌‌ای اعلام کرده است: «عرضه خودروهای وارداتی در روز یکشنبه مختص ثبت‌‌‌نام‌کنندگان قبلی است و فعلا برنامه‌‌‌ای برای ثبت‌‌‌نام جدید وجود ندارد.»
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران