کد خبر : ۶۰۲۱۶
تاریخ انتشار : ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۴
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف مرگبار میان سواری رونیز و پژو ۲۰۶ و همچنین واژگونی خونین کامیونت در ۲ نقطه از پایتخت خبر داد.
به گزارش خودروکار - سرهنگ رابعه جوانبخت  به تشریح دو حادثه رانندگی رخ داده در دو نقطه از پایتخت در بامداد امروز پرداخت و گفت:‌نخستین حادثه در ساعت دو بامداد امروز در بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری رخ داد و در جریان آن یک دستگاه سواری رونیز که در حال حرکت در مسیر بود در محدوده چوب‌تراش با یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ برخورد کرد. شدت این برخورد به حدی بوده که سواری پژو ۲۰۶ واژگون شد.

وی با اشاره به حضور عوامل پلیس راهور و همچنین دیگر عوامل امدادی در محل حادثه گفت: با حضور امدادگران و ماموران در محل مشخص شد که راننده سواری پژو ۲۰۶ در دم جان خود را از دست داده است. همچنین راننده رونیز هم به شدت مصدوم شده بود که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ درباره علت وقوع این حادثه نیز گفت: بررسی‌ کارشناسان تیم تصادفات پلیس راهور نشان داد که این حادثه  به علت عدم رعایت حق تقدم از سوی راننده سواری رونیز رخ داده است.

برخورد خونین کامیونت‌ها در بزرگراه آزادگان
جوانبخت به دومین حادثه رانندگی رخ داده در بامداد امروز نیز اشاره کرد و گفت: در ساعت۶:۵۰ صبح امروز دو دستگاه کامیونت ایسوزو در حال حرکت در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان بودند که در محدوده  لاین تندرو به کندروی قبل از جهاد با یکدیگر برخورد کردند. در جریان این حادثه یکی از کامیونت‌ها واژگون شد.

وی با اشاره به حضور عوامل امدادی در محل حادثه گفت: در این حادثه دو نفر مصدوم شدند که امدادگران این افراد را به بیمارستان انتقال دادند.  همچنین با حضور تیم‌های پلیس بزرگراه، ترافیک در این محدوده مدیریت و روانسازی شده و کامیونت واژگون شده نیز توسط جرثقیل سنگین به محل ایمن منتقل شد.

به گفته رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ علت این حادثه از سوی کارشناسان تصادفات پلیس راهور در حال بررسی است، اما شواهد اولیه حاکی از آن است که خواب‌آلودگی و خستگی راننده کامیونت سبب وقوع این حادثه شده است.
برچسب ها: تصادف
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران