کد خبر : ۶۰۲۱۱
تاریخ انتشار : ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۶
مدیرعامل شرکت الکترونیک خودرو تابان تاخت سایپا اعلام کرد:
مدیرعامل شرکت الکترونیک خودرو تابان تاخت سایپا گفت: تولید روزانه البسه در کارگاه تولیدی شهرستان شاهرود نسبت به مدت مشابه سال گذشته 20درصد افزایش داشته است.
به گزارش خودروکار - رسول علیزاده با حضور در جمع کارکنان تولید البسه در شهرستان شاهرود، ضمن بازدید از خط تولید این کارگاه از زحمات ارزشمند و صادقانه کارگران قدردانی کرد و ‌ افزود: تولید روزانه در این کارگاه در سال گذشته 250 دست بوده که در ابتدای سال جاری به 300 دست در روز رسیده؛‌ رکورد تولید در هر سازمان و شرکتی قابل تقدیر و ستایش است و این دستاوردی ارزشمند برای همه کارکنان است. لذا امیدوارم با همت، تلاش و همکاری همگانی بتوانیم برنامه‌ها، اهداف و استراتژی‌هایی که برای سال جدید هدفگذاری شده است را محقق کنیم.

او با اشاره به برخی از برنامه‌ها واهداف سازمان برای سال جدید، گفت: این مجموعه از توانمندی بسیار بالایی برخوردار است. شرکت تابان تاخت با نظر مدیرعامل گروه خودرو سازی سایپا مبنی بر « جهش تولید با محوریت افزایش خودکفایی» و « کاهش هزینه با توسعه زنجیره تامین » بر آن است تا برنامه‌های توسعه‌ای مدنظر را جهت تحقق این رهنمودها در کوتاه‌ترین زمان به اجرا در آورد که رشد تولید در این مجموعه نمونه عینی آن است.

کارگاه تولیدی البسه از شرکت‌های زیر مجموعه شرکت الکترونیک خودرو تابان تاخت است که وظیفه تولید البسه کارکنان گروه خودروسازی سایپا را به عهده دارد و در مدت زمان فعالیت‌اش با افزایش کیفیت در تولید محصولات توانسته رضایت مطلوبی را در بین کارکنان شرکت‌های گروه خودروسازی سایپا به دست آورد.
برچسب ها: سایپا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران