کد خبر : ۶۰۱۸۰
تاریخ انتشار : ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۲
در آیین سی و پنجمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان البرز،‌ شرکت ایدکوپرس از برگزیدگان این جشنواره مورد تجلیل قرار گرفت.
 به گزارش خودروکار -   در جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان البرز از ۵۴ کارفرما، کارگر و گروه کاری تجلیل شد و شرکت ایدکوپرس به مدیریت کامبیز قلی زاده توانست عنوان کارآفرین و مدیر نمونه، شرکت برتر و واحد بهداشت نمونه استان البرز را به خود اختصاص دهد و اکبر عبدالرسولی و اصغر بهمنی از واحد نت نیز عنوان گروه کاری نمونه را بدست آورند.

این جشنواره با حضور میرهاشم موسوی، رییس سازمان تامین اجتماعی ایران؛ مهدی برادران، معاون صنایع عمومی وزارت صمت؛ علی بابایی، رییس فراکسیون کارگری مجلس؛ سید سلمان ذاکر، نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی، رمضانی معاون استاندار و همچنین مدیران کل و روسای سازمانها و نهادهای استانی و جمع زیادی از  کارگران استان، برگزار شد.

در این مراسم از خانواده گرانقدر شهید مدافع حرم، بهزاد واحدی تجلیل شد و آیین رونمایی از تقریظ مقام معظم رهبری بر کتاب دختر قالی باف با حضور همسر و فرزند شهید گلابعلی حسین زاده انجام شد که فضای معنوی و زیبایی را در جمع پرشور کارگران ایجاد کرد.

گفتنی است،‌ این جشنواره با هدف تجلیل از زحمات کارگران، گروه‌های کار و واحدهای اقتصادی نمونه استان البرز و ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش همه ساله در هفته کار و کارگر برگزار می‌شود.
برچسب ها: سایپا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران