کد خبر : ۶۰۱۵۶
تاریخ انتشار : ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۲
مدیرعامل سایپایدک از عملکرد جهادی سایپایدک در کاهش 97 درصدی خودروهای متوقف در شبکه نمایندگی های گروه خودروسازی سایپا و تعمیرگاه‌های مرکزی خبر داد.
به گزارش خودروکار به نقل از سایپانیوز، اردلان حسینی با اعلام این مطلب افزود: با تلاش و همدلی حاکم بر شبکه نمایندگی ها و تامین به موقع قطعات یدکی، آمار خودروهای متوقف در نمایندگی ها و تعمیرگاه‌های مرکزی در هفته نخست اردیبهشت ماه سال جاری نسبت به کل سال گذشته کاهش 97 درصدی را نشان می دهد که در نوع خود یک اقدام جهادی است و نقش موثری در افزایش رضایتمندی مشتریان دارد.

او ادامه داد: با افزایش بهره وری نیروی انسانی و برنامه ریزی منسجم برای کاهش خودروهای متوقف در نمایندگی ها به خاطر کمبود قطعه، توانستیم روند خواب خودرو را کاهش دهیم و این روند تا تک رقمی شدن تعداد خودروهای متوقف ادامه خواهد یافت.

مدیرعامل سایپایدک افزود: با توجه به رویکرد مدیرعامل گروه سایپا مبنی بر جهش تولید، قطعا ارائه خدمات در شبکه نمایندگی ها هم متحول خواهد شد و این امر مهم، موجب ارتقاء کیفیت ارائه خدمات در شبکه نمایندگی ها می شود. سایپایدک هم از تمام توان خود استفاده خواهد کرد تا رضایت مشتریان را افزایش دهد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران