کد خبر : ۶۰۱۵۰
تاریخ انتشار : ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۶
بزرگ‌ترین نمایشگاه خودروی چین آینده تمام برقی را به نمایش می‌گذارد و البته برندهای محلی غالب هستند.
به گزارش خودروکار - بزرگ‌ترین نمایشگاه خودروی چین روز پنج‌شنبه (۲۵ آوریل) در پکن آغاز به کار کرده و معروف‌ترین‌های خودرو، جدیدترین مدل‌های الکتریکی خود را به نمایش گذاشتند که نشان می‌دهد چگونه بزرگ‌ترین بازار خودروی جهان در حال حاضر و بدون توجه به گذشته، در وضع الکتریکی قرار دارد. 

برگزارکنندگان اعلام کردند که خودروسازان قرار است ۱۱۷ مدل برقی جدید در مقابل ۹۳ مدل سال گذشته را در نمایشگاه شانگهای ارائه کنند، در‌حالی‌که در مجموع ۲۷۸ خودروی جدید انرژی نو به نمایش گذاشته خواهند شد که ۷ مورد بیشتر از سال گذشته است.


در نمایشگاه خودروی پکن، نشانه‌ای از خودروهای بنزینی نیست. ویلیام لی، بنیانگذار و مدیر‌عامل شرکت چینی نیو، به رویترز گفت: همه به دنبال جدیدترین فناوری‌ها در هوشمندسازی و خودروهای برقی هستند.

 اگر به این نمایشگاه سری بزنید دیگر در مورد خودروهای برقی شک نخواهید کرد، زیرا این در واقع آینده نیست، بلکه همان چیزی است که در حال حاضر در حال وقوع است.ازدحام جمعیت غرفه‌های تولیدکنندگان چینی مانند بی‌وای‌دی و شرکت تازه‌وارد در صنعت شیائومی قابل ملاحظه است.

 بی‌وای‌دی، بزرگ‌ترین سازنده خودروهای برقی جهان، برندهای پریمیوم یانگ‌وانگ و دنزای خود را ارائه کرد. 

خودروسازان خارجی که در تلاش برای بازنشانی راهبردهای خود در چین هستند، برنامه‌هایی را برای سرمایه‌گذاری بیشتر در تولید و تحقیقات محلی اعلام کردند و نیسان‌موتور و مزدا‌موتور ژاپن از خودروهای طراحی‌شده برای رانندگان چینی رونمایی کردند.

خودروساز آمریکایی - جنرال موتورز - نیز برای اولین‌بار خودروهای با موتور سنتی را از خط تولید خود کنار گذاشت، در‌حالی‌که مرسدس بنز آلمان با نمایش تعداد انگشت‌شماری از خودروهای برقی جدید، شایعات مبنی بر کنار گذاشتن برقی‌سازی را رد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران