کد خبر : ۶۰۱۳۳
تاریخ انتشار : ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۹
در تقویم جمهوری اسلامی ایران، هفتم اردیبهشت به نام روز ملی ایمنی حمل و نقل نامگذاری شده است. این روز را به همه تلاشگران عرصه ایمنی حمل و نقل تبریک عرض می‌کنم و آن را یادآور مسئولیت مهمی می‌دانم که بر عهده ما گذاشته شده تا در راستای حفظ سلامت و ایمنی هموطنان گام برداریم.
به گزارش خودروکار - در انجام این مهم دولت مسئولیت مهم فراهم آوردن زیرساخت‌های ایمن، ناوگان مناسب، آموزش جامع و خدمات امداد و فوریت‌های پزشکی را بر عهده دارد و با توجه به نقش دستگاه‌های اجرایی مرتبط، این موضوع یک رویکرد همگانی را می‌طلبد و همه سازمانها و ارگانها باید در انجام وظیفه ملی و شرعی خود گام بردارند.

همچنین ایمنی حمل و نقل مساله‌ای اجتماعی است که دستیابی به آن نیازمند مشارکت همگانی است. در سال جاری که به تدبیر مقام معظم رهبری "جهش تولید با مشارکت مردم" نامگذاری شده، این موضوع اهمیت دو چندان یافته و باید در جلب مشارکت مردم برای دستیابی به حمل و نقل ایمن گام برداشت.

وزارت راه و شهرسازی به عنوان پیشرو در امر مدیریت حمل و نقل و ایمنی کشور، با راهبردهای موثر در ارتقای ایمنی شبکه گسترده حمل و نقل کشور و توجه به فرهنگ‌سازی و آموزش، در ارتقای فرهنگ و رفتار ترافیکی صحیح در ارتقای ایمنی عبور و مرور و حمل و نقل گام بر می‌دارد و مشارکت مردم را در تحقق این شعار به کار خواهد بست.
برچسب ها: حمل و نقل
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران