کد خبر : ۶۰۱۰۲
تاریخ انتشار : ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۱
امدادخودرو سایپا همزمان با روز جهانی زمین پاک انجام داد؛
شرکت امدادخودرو سایپا با همکاری شرکت سایپایدک، همزمان با روز جهانی زمین پاک، از طریق ناوگان خدمات امدادی و خدمات خودرو در محل خود، بسته زیست محیطی و کارت تخفیف خرید گارانتی بدنه به مشتریان هدیه داد.
به گزارش خودروکار -   این شرکت در راستای مسئولیت های اجتماعی و در جهت فرهنگ سازی و گرامیداشت روز زمین پاک با مشارکت شرکت سایپایدک به مشتریان خود، در هنگام ارائه خدمات، بسته زیست محیطی و کارت تخفیف خرید گارانتی بدنه هدیه داد.

 روز جهانی زمین پاک هر ساله در ایران مصادف با دوم اردیبهشت ماه است تا همگان از اهمیت زمین و مزایای بی بدیل آن و گام‌هایی که می‌توانند برای حفظ آن بردارند، آگاه شوند. در همین راستا شرکت امدادخودرو سایپا که همواره برنامه های زیست محیطی را در دستور کار خود دارد با اجرای این طرح در تلاش است تا مردم عزیز کشورمان را به رعایت هر چه بیشتر الزامات زیست محیطی، ترغیب و تشویق کند.

لازم به ذکر است خدمات خودرو در محل مشتری شرکت امدادخودرو سایپا از جمله خدمات جذاب این شرکت است که دارندگان خودروهای سواری گروه خودروسازی سایپا در راستای کاهش آلودگی هوا و حفظ زمین پاک می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری، نسبت به دریافت خدمات سرویس دوره ای، انواع بازدیدها و خدمات فنی پیش از سفر و نصب آپشن با ارائه گارانتی خدمات و قطعات در منزل یا محل کارخود اقدام کنند.

هموطنان عزیز در صورت نیاز به دریافت خدمات امدادی و خدمات خودرو در محل می توانند از طریق تماس با شماره 096550 (خدمات امدادی) و 02184444 (خدمات خودرو در محل)  و یا مراجعه به اپلیکیش و سایت شرکت امدادخودرو سایپا درخواست خود را ثبت کنند.
برچسب ها: سایپا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران