کد خبر : ۶۰۰۶۹
تاریخ انتشار : ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۳
کرمان موتور از آغاز ثبت نام طرح جایگزینی تاکسی های فرسوده شهر تهران با تاکسی برقی این شرکت خبر داد.
به گزارش خودروکار، شرکت کرمان موتور با همکاری تاکسیرانی شهر تهران، شرایط فروش جک E50A را برای طرح جایگزینی با تاکسی های فرسوده اعلام کرد.

بر اساس اطلاعیه این شرکت، قیمت قطعی جک E50A یک میلیارد و ۳۲۵ میلیون تومان اعلام شده است که در این طرح ۲۵ میلیون تومان تخفیف به رانندگان تاکسی اعطا می شود. پیش پرداخت برای ثبت نام این خودرو ۴۰۰ میلیون تومان (شامل آورده راننده و مبلغ حاصل از اسقاط تاکسی فرسوده) بوده و شرکت کرمان موتور تسهیلات ۶۰۰ میلیون تومانی به رانندگان خواهد داد.

مدت زمان گارانتی 5 سال یا 150 هزار کیلومتر بوده و باتری این خودروها نیز 5 سال یا 200 هزار کیلومتر گارانتی خواهد شد. ثبت نام نیز از طریق مراجعه متقاضی واجد شرایط به سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی صورت می گیرد و خودروها با بیمه بدنه واگذار می شود.۱۴۲ کیلوولت حداکثر قدرت،۳۴۰ نیوتن متر حداکثر گشتاور و ۴۰۲ کیلومتر مسافت قابل پیمایش ، شتاب صفر تا 100 در ۷.۶ ثانیه و فرمان برقی بخشی از مشخصات فنی این خودروها است.

حداکثر ظرفیت کل باتری 50/1 كيلو وات ساعت بوده و مدت زمان شارژ باتری (15) الی 100 درصد در حالت AC ، ۸.۵ ساعت است. مدت زمان شارژ باتری 30 الی 80 درصد در حالت DC نیز ۴۸ دقیقه است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران