کد خبر : ۶۰۰۴۶
تاریخ انتشار : ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۳
هوندا ۸۰۸میلیون دلار تا سال ۲۰۳۰ در برزیل سرمایه‌گذاری می‌کند.
یکی از مدیران خودروساز ژاپنی هوندا  (۱۹ آوریل) اظهار کرد که خودروساز ژاپنی هوندا ۸۰۷.۷۴میلیون دلار تا سال ۲۰۳۰در کارخانه ایتیراپینا دربه گزارش خودروکار -  ایالت سائوپائولو در برزیل سرمایه‌گذاری خواهد کرد و افزود که این شرکت قصد دارد یک خودروی هیبریدی منعطف در این کشور آمریکای جنوبی توسعه دهد.


اعلامیه هوندا از جدیدترین مجموعه سرمایه‌گذاری‌های جدید خودروسازانی مانند فولکس واگن، جنرال موتورز، استلانتیس و تویوتا در برزیل است.

دولت برزیل اعلام کرد که سرمایه‌گذاری‌های خودروسازان در این کشور برای سال‌های آینده در حال حاضر نزدیک به ۱۳۰میلیارد رئال است. معاون تجاری هوندا در برزیل افزود که سرمایه‌گذاری‌های این شرکت روی فناوری‌های جدید و توسعه یک مدل هیبریدی برای بازار برزیل متمرکز خواهد شد که می‌تواند ۱۰۰درصد از اتانول استفاده کند.

او به خبرنگاران گفت که این شرکت انتظار دارد تا سال ۲۰۳۰ بالغ بر ۱۵۰هزار دستگاه خودرو در کارخانه ایتیراپینا تولید کند که از ۱۰۰هزار دستگاه در سال جاری فروش در بازار داخلی و صادرات افزایش می‌یابد. طبق گزارش رویترز، علاوه بر خودروی هیبریدی منعطف که هنوز توسعه نیافته است، هوندا قصد دارد در سال ۲۰۲۵ یک شاسی‌بلند سطح پایه جدید را در بازار برزیل عرضه کند.
برچسب ها: هوندا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران