کد خبر : ۶۰۰۳۳
تاریخ انتشار : ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۸
شرکت حافظ خودرو دیزل شرکتی معتبر وبا سابقه است که تمامی خدمات مرتبط با کارشناسی خودرو سنگین اعم از ماشین آلات راهسازی و ماشین های سنگین همچون کامیون کامیونت و تریلی ماشین آلات راهسازی بیل مکانیکی لودر و... را در محل ارائه می‌دهد.

به گزارش خودروکار، "حافظ خودرو دیزلwww.Hafezkhodro.ir " یک شرکت ثبتی و قابل استعلام با کادری مجرب و آموزش دیده خود از جمله فروشندگان، تکنسین‌ها و متخصصان خودرو، به مشتریان خدمات کامل و کیفی ارائه می‌دهد. ما به مشتریان اعتماد و آرامش در خرید و نگهداری خودرو می‌بخشیم.

بررسی خودرو شامل چه چیزهایی می‌شود؟

ما با توجه به کارشناسان خبره که داریم صفر تا100ماشین آلات راهسازی و ماشین سنگین(کامیون، کامیونت، تریلی و...) رو کارشناسی می‌کنیم، با توجه به نیاز مشتری از رنگ خودرو با استفاده از ضخامت سنج دقیق و شاسی انواع ماشین از لحاظ ترک خوردگی بازسازی شدگی و ترمیم با استفاده از تجربه و دستگاه بررسی می‌کنیم.


همچنین از لحاظ فنی بررسی‌های تست فنی اولیه از لحاظ سر و صدا نشتی روغن ریزی ، موتور گیربکس تانکرهای باد سیستم برقی و خطاها همچنین بازدید میل لنگ و یاتاقان‌ها،  گاردان دیفرانسیل وبسیاری از آیتم ها انجام می گردد. و در پایان کار با ارائه نامه کارشناسی با مهر و توضیحات جامع ارائه می گردد.

قیمت گذاری خودرو:

در صورت درخواست مشتری در محل بعد از بازدیدکارشناسی و مشخص شدن ایرادهای خودرو با توجه به قیمت روز بازار قیمت خودرو مشخص شده و در برگه کارشناسی ذکر و با ارائه فاکتور برای شرکت ها و ارگان ها آماده همکاری و ارائه خدمات تخصصی می باشد.

توجه: کارشناس موظف است تمامی بخش‌های مختلف خودرو اعم از سه تکه اتاق و قیچی شدگی ، سرتاسر شاسی، بدنه خودرو، صاف‌کاری بدون رنگ، تعویض، خط‌ وخش، ستون و... را بررسی کند. همچنین در صورت ارائه مدارک خودرو بازدید اصالت اتاق و شاسی چکشده که این مورد از وظایف پلیس می‌باشد.

نکات مهم قبل از درخواست کارشناس:

قبل از درخواست کارشناس ماشین سنگین باید این موارد را توجه کنیم اول می‌بایست دقت کنیم کارشناس از کجا درخواست می‌کنیم! معمولاً کارشناسی که خود فروشنده معرفی می‌کند مورد اعتماد نیست و بعضاً مشاهده شده آن کارشناس از فروشنده حمایت می‌کند و ایرادها را به طور کامل نمی‌گوید، حتماً کارشناس خودتان را پیدا کنید.

ما در مجموعه حافظ خودرو صفر تا صد یک ماشین رو که خریدار بفهمد چه ایرادهایی دارد چک می‌کنیم در حالی که در خیلی از جاهای دیگه برای کارشناسی باید برای هر قسمت یک کارشناس مختص خودش را بیاورد به عنوان مثال برای شاسی یک نفر شاسی کش و برای رنگ اتاق یک نفر کارشناس مربوطه و برای فنی هم همینطور ولی کارشناسی کامل را در این مجموعه انجام میدیم و در نهایت با برگه گزارش کارشناسی و مهر شده در پایان به شما می‌گوییم آیا این خودرو مناسب هست یا خیر و یا چقدر هزینه بردار می باشد.

 

مراحل اولیه برای کارشناسی خودرو سنگین

برای کارشناسی ماشین آلات راه‌سازی و به‌طور کلی هر نوع ماشین سنگینی، باید اقدامات زیر انجام شود.
• تماس با شرکت ارائه‌دهنده خدمات کارشناسی
• دریافت مشاوره و رزرو نوبت
• مراجعه به محل تعیین شده
• انجام کارشناسی تخصصی
• دریافت برگه‌ی گزارش

البته شرکت‌هایی مانند کارشناسی حافظ خودرو با انجام خدمات کارشناسی خودرو سنگین در محل، شما را از مراجعه حضوری بی‌نیاز کرده‌اند.

مزایای کارشناسی خودرو سنگین در محل

اگر قصد انجام کارشناسی خودرو سنگین را دارید، با استفاده از خدمات اعزام کارشناس به محل، به‌ راحتی این کار را انجام دهید. بیشترین معاملات کارشناسی خودروهای سنگین در منطقه شهرک کامیونداران اسلامشهر، دیزل ایران،فرهان دیزل، دیزل مارکت انجام می‌شود و ما حضور مستمری در آن منطقه داریم.

 

همچنین، خدمات اعزام کارشناس به حومه تهران و شهرستان‌ها با رزرو قبلی انجام می‌شود. در این مناطق، از خدمات کامل رنگ، شاسی، و تست فنی از جمله باز کردن کارتر و دیاگ تخصصی استفاده می‌کنیم.

خرید ماشین کارشناسی نشده چه خطراتی  دارد؟

افراد به‌دلایل متفاوتی مانند تعویض با خودروی بهتر، خرابی‌ بیش از حد ماشین، نیاز مالی و... تصمیم به فروش خود می‌گیرند. 

 

ما از هدف آنها آگاهی نداریم، لذا ممکن است این کار به‌خاطر خرابی خودرو باشد. گاهی در بخش فنی خودرو مشکلاتی به‌وجود می‌آید که امکان تعمیر صد درصد آن وجود ندارد.

همچنین تصادف و تعویض قطعات فابریک با استوک و... یا رنگ‌شدگی ماشین عواملی هستند که به‌شدت روی قیمت نهایی ماشین تاثیر می‌گذارند.

اگر فرد بدون انجام کارشناسی توسط افراد متخصص، اقدام به خرید خودرو سنگین کند احتمالا توانایی تشخیص موارد فوق را نداشته و ممکن است قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی ماشین پرداخت کند.

بنابراین نتیجه می‌گیریم که کارشناسی که بتواند تمامی موارد یک خودرو را بررسی کند از رنگ شاسی و تستفنی موتور گیربکس و تمامی مواردی که خریدار برای خرید خودرو نیاز دارد را بررسی کند.

هزینه کارشناسی خودرو سنگین

برای تعیین هزینه چند گزینه مطرح است. یکی زمان درخواست کارشناس است. اینکه چه زمانی نوبت کارشناسی رزرو کنید در مبلغ پرداختی شما تاثیر دارد.

گزینه دیگر مربوط به مکان مورد نظر برای کارشناسی است. اینکه شما درخواست اعزام کارشناس را داشته باشید یا خود برای انجام آن به محل تعیین شده توسط شرکت بیایید، باعث افزایش یا کاهش هزینه نهایی می‌شد.

نوع ماشین نیز ممکن است در برآورد هزینه تاثیر داشته باشد، به‌ عنوان مثال کارشناسی ماشین آلات راهسازی مانند(بیل مکانیکی، لودر و..) با دیگر خودروهای سنگین می‌تواند هزینه متفاوتی ایجاد کند.

نکات فوق العاده مهم در خرید خودروهای سنگین

1- هرگز برای درخواست کارشناس پیشنهاد کارشناس فروشنده رو قبول نکنید.
2- روال معامله کردن و درخواست کارشناس به اینصورت است که بدون پرداخت هرگونه بیعانه می‌توانید کارشناسی اولیه رنگ و شاسی را انجام بدید و در صورت تایید بودن با نوشتن قولنامه می‌توانید از مکانیک برای باز کردن کارتر استفاده کنید.
3- روال هزینه کارشناس به این صورت است که درخواست کننده هزینه کارشناس را پرداخت می‌کند، و در صورتی که با فروشنده خودرو قبل از حضور به توافق برسید در صورت خلاف حرف فروشنده هزینه کارشناسی را فروشنده پرداخت کند.


جهت درخواست کارشناس می توانید به سایت حافظ خودرو دیزل مراجعه کنید.

شرکت حافظ خودرو دیزل 09125287630 کارشناسی انواع ماشین سنگین کامیون کامیون کشنده تریلی و انواع ماشین آلات راهسازی درمحل با ارائه نامه کارشناسی و مهرشده در تمام نقاط ایران ، تهران، اسلامشهر شهرک کامیونداران


انتهای پیام/

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران