کد خبر : ۶۰۰۲۳
تاریخ انتشار : ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۴
سرهنگ کشیر خبر داد؛
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از آغاز ترافیک صبحگاهی در پایتخت در اولین روز از اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ خبر داد.
به گزارش خودروکار - سرهنگ فیروز کشیر معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درباره ترافیک امروز شهر تهران گفت: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز شنبه یکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ از سطح معابر بزرگراه‌هایی شهر تهران انجام شد، شاهد شروع ترافیک در مسیرهای غربی، شرقی و جنوبی به سمت مرکز شهر تهران و معابری پرتردد و دارای ترافیکی سنگین و نیمه سنگین اما روان در سطح پایتخت بودیم.

وی ادامه داد: انتهای بار ترافیکی در بزرگراه آزادراه تهران کرج بعد از آزادگان تا شیخ فضل الله بود و مسیرهای شهید سلیمانی - صیاد، بابایی به سمت غرب _ تا مقطع نیروی زمینی، زین الدین_ صدف، علامه _ شقایق، امام علی (ع) _ جانبازان، شهید سلیمانی _ صیاد شیرازی و رسالت قبل از پل سید خندان بدون ترافیک است.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص ترافیک در محورهای غربی پایتخت افزود: ترافیک در بزرگراه‌های شیخ فضل الله – یادگار است و همچنین در بزرگراه‌های آبشناسان _ سردار جنگل، همت _ بعد از جنت آباد، چمران _ نهج البلاغه، یادگار امام (ره) تا مقطع صالحی تا شیخ فضل الله و بعد از مرزداران و حکیم – شقایق بار ترافیک دارد ولی خودروها در حال حرکت است.

سرهنگ کشیر بیان داشت: خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق از شهیدان و جانبازان از میدان امام رضا (ع) و مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی است و داخل تونل توحید ترافیک منظم و در حال حرکت است که بیشترین علت ترافیک در مقطع خیابان آزادی از محدوده شهیدان بوده که به موضوع تنگی و نقص معبر در این محدوده است.

وی همچنین گفت: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ به منظور اجرای طرح جناغی ها در معابر بزرگراهی حضور دارند تا از حرکت و تغییر مسیرهای ناگهانی خودروها جهت ورود به رمپ ها و خروجی بزرگراه‌ها خودداری کرده و با این کار نظم خاصی را به معابر شهری می‌دهند.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: هم اکنون ترافیک امروز در مسیرهای ورودی شهر تهران در مسیرهای غربی و شرقی به سمت مرکز شهر تهران سنگین است که می‌طلبد شهروندان گرامی ضمن مدیریت سفرهای خود از ترددهای غیر ضرور در سطح معابر پایتخت خودداری کنند.

وی از شهروندان خواست به جهت کاهش آلودگی هوای شهر تهران و کاهش ترافیک از حمل و نقل عمومی استفاده کنند.
برچسب ها: پلیس
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران