کد خبر : ۵۹۹۶۶
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۹
پورشه از افت چهاردرصدی تحویل در سه ماه اول خبر داد.این شرکت با اشاره به بازار چالش‌برانگیز چین و تاخیر در تحویل کالاهای گمرکی در آمریکای شمالی اعلام کرد در سه ماه اول سال ۲۰۲۴ نسبت به سال ۲۰۲۳، چهار درصد خودروهای کمتری در سطح جهان تحویل داده است.
به گزارش خودروکار - پورشه اعلام کرد تحویل جهانی ۷۷هزار و ۶۴۰ خودرو در سراسر جهان بود که در چین و آمریکای شمالی به‌ترتیب ۲۴ و ۲۳درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته است.

 تحویل در آلمان ۳۷درصد افزایش یافت و به ۱۱هزار و ۲۷۴ دستگاه رسید. پورشه در همین مدت ۱۶هزار و ۳۴۰ دستگاه در چین و ۱۵هزار و ۸۷ دستگاه در آمریکای شمالی تحویل داده است. همچنین گروه خودروسازی فولکس‌واگن تحویل خود را در سه ماه اول سال ۲۰۲۴ با سه درصد افزایش به ۲.۱میلیون دستگاه رساند.

خودروساز آلمانی فولکس‌واگن با افزایش اندکی در تحویل خودرو در سه ماه اول سال مواجه شد، زیرا در چین و همچنین آمریکای شمالی و جنوبی رشد داشته است. بر اساس گزارش رویترز، فولکس واگن در مجموع ۲.۱میلیون دستگاه خودرو در سه ماه اول تحویل داده است که نشان‌دهنده افزایش ۳.۱درصدی نسبت به دوره زمانی مشابه در سال گذشته است.

 این روند، هشت درصد در چین، ۱۴درصد در آمریکای جنوبی و پنج درصد در آمریکای شمالی افزایش یافته است.


برچسب ها: فولکس واگن
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران