کد خبر : ۵۹۹۰۲
تاریخ انتشار : ۲۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۳
فروش فورد در ایالات‌متحده با جهش بزرگ در تحویل مدل‌های هیبریدی افزایش یافت.
به گزارش خودروکار -  فروش خودروی فوردموتور در ایالات‌متحده در سه ماه اول به دلیل تقاضای زیاد برای خودروهای هیبریدی گازی الکتریکی، با وجود عرضه دشوار وانت فورد F -۱۵۰ بازطراحی شده، هفت‌درصد افزایش یافت.

 این شرکت خودروسازی در بیانیه‌ای اظهار کرد که این خودروساز در سه ماه اول سال ۵۰۴هزار و ۸۱۵ خودروی سبک را به خریداران خودروی آمریکایی تحویل داده است، زیرا مدل‌های هیبریدی ۴۲درصد افزایش یافته است. فروش کامیون‌های سری F که پرفروش‌ترین آن است، ۱۰درصد کاهش یافت و به ۱۵۲هزار و ۹۴۳ دستگاه رسید، زیرا این خودروساز تحویل بیش از ۶۰هزار مدل را برای بررسی کیفیت بیشتر به تاخیر انداخت. از ۹ فوریه، این خودروساز F -۱۵۰ لایتینینگ برقی را به دلیل مشکل فنی نامشخص ارسال نکرده است.


رشد فروش فورد در آمریکا
جیم فارلی، مدیر اجرایی، پس از اینکه فورد بیشترین فراخوان را در بین خودروسازان آمریکایی در سه سال گذشته داشته است، تمرکز جدیدی روی کیفیت می‌گذارد که باعث افزایش هزینه‌های گارانتی شده است. وی در ماه فوریه گفت که F-۱۵۰ بازطراحی‌شده باید با کیفیت پیشرو در بخش پیکاپ تویوتا توندرا برابری کند.

فورد در حال دوبرابر کردن تولید نسخه هیبریدی F -۱۵۰ است و انتظار دارد که آن یک‌پنجم فروش کامیون را به خود اختصاص دهد. بر اساس گزارش بلومبرگ، فروش خودروهای برقی فورد نسبت به سال گذشته ۸۶درصد افزایش یافت. فروش F -۱۵۰ باتری‌دار ۸۰درصد افزایش یافت و به ۷۷۴۳ دستگاه رسید.
برچسب ها: فورد
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران