کد خبر : ۵۹۸۰۷
تاریخ انتشار : ۰۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۲
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از افزایش چهار درصدی مصرف بنزین از ابتدای امسال نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد.
به گزارش خودروکار -  جعفر سالاری نسب مدیرعامل این شرکت گفت:­ به‌طور میانگین از ابتدای امسال تاکنون یعنی یکم تا پنجم فروردین 1403، 119 میلیون و 400 هزار لیتر بنزین در کشور توزیع شده که این عدد در مقایسه با مدت مشابه پارسال یعنی یکم تا پنجم فروردین سال 1402، با 114 میلیون و 660 هزار لیتر، 4.1 درصد افزایش داشته است.

وی افزود: در روز‌های شنبه، چهارم فروردین و یکشنبه، پنجم فروردین نیز به‌ترتیب 120.5 و 122.5 میلیون لیتر بنزین در کشور توزیع شده که این اعداد در مقایسه با مدت مشابه پارسال یعنی چهارم و پنجم فروردین سال 1402 با 110 و 120.9 میلیون لیتر، به‌ترتیب 9.5 و 1.3 درصد افزایش یافته است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با تأکید بر لزوم مدیریت بهینه مصرف سوخت از سوی هموطنان تصریح کرد: نظارت جدی بر روند عرضه سوخت در جایگاه‌های سراسر کشور و آماده‌باش کامل ستاد، مناطق و نواحی این شرکت تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه خواهد داشت.

در روز 29 اسفند 1402 بیش از 152 میلیون لیتر بنزین در کشور مصرف شد که این عدد نصابی بی‌سابقه‌­در مصرف بنزین کشور به‌شمار می‌رود.
برچسب ها: بنزین
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران