کد خبر : ۵۹۸۰۳
تاریخ انتشار : ۰۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۷
رئیس مرکز اطلاعاتی و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا :
رئیس مرکز اطلاعاتی و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: از ابتدای سفرهای نوروز تاکنون نزدیک به ۳۱۰ میلیون تردد در جاده‌ها ثبت شده است و پیش بینی می‌شود امروز در جاده چالوس و آزاد راه تهران - شمال در صورت سنگین شدن بار ترافیک به سمت شمال محدودیت ایجاد شود.
به گزارش خودروکار - سرهنگ احمد شیرانی روز سه‌شنبه افزود: از ابتدای سفرهای نوروز تاکنون نزدیک به ۳۱۰ میلیون تردد در جاده‌ها ثبت شده است که روزانه به طور متوسط ۲۵ میلیون تردد بوده است.

وی ادامه داد: این میزان تردد نسبت به مدت مشابه سال گذشته، پنج درصد کاهش یافته است و بیشترین مقصد مسافران نوروزی با ورود ۳۰۰ هزار خودرو به مازندارن ثبت شده است همچنین استان گیلان با ثبت ورود ۲۸۰ خودرو و خراسان رضوی با ثبت ورود ۱۰۰هزار خودرو در رتبه‌های بعدی قرار دارد.

بیشترین خروج خودرو از تهران

سرهنگ شیرانی تاکید کرد: از تهران هم ۹۴۵ هزار خودرو خارج شده است که بیشترین استان از نظر فراونی خروج خودرو تهران است و انتظار داریم که در روزهای آتی مسافران به مبدأ خود بازگردند.

تردد ۳۱۰ میلیون خودرو در سفرهای نوروزی/آزادراه تهران - شمال یک طرفه می‌شود

بیشتر بخوانید
تردد بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار خودرو طی یک روز در قزوین
۵۶۴ هزار تردد در جاده‌های استان اردبیل ثبت شد
نزدیک به ۱۷ میلیون تردد در جاده‌های اصفهان ثبت شد
تداوم روز پُرترافیک در جاده‌های شمال
۵۱۰ نفر در تصادفات جاده‌ای نوروز جان باختند/ ۵ استان دارای بیشترین آمار تصادفات
جاده چالوس و آزاد راه تهران - شمال امروز یک طرفه می شود

رئیس مرکز اطلاعاتی و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: اکنون همه مسیرها و محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد به صورت روان ادامه دارد. پیش بینی این است که در جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال در صورت سنگین شدن ترافیک به سمت شمال محدودیت ایجاد شود و مسیر جنوب به شمال یک طرفه به سمت شمال آزاد شود.

سرهنگ شیرانی به مسافران نوروزی توصیه کرد حتماً قبل از حرکت از طریق رسانه‌ها وضعیت جاده‌ها و مسیرهای تردد خود را پیگیری کنند همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق شماره تلفن‌های ۱۲۰ و ۱۴۱ راهداری از وضعیت جاده‌ها کسب اطلاع کنند.

وی درباره هشدارهای هواشناسی نیز گفت: در روزهای آتی تا پایان هفته بارندگی نخواهیم داشت و در برخی از استان‌ها وزش باد و رگبار پراکنده پیش‌بینی شده است.
برچسب ها: پلیس
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران