کد خبر : ۵۹۸۰۱
تاریخ انتشار : ۰۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۲
مدیرعامل جدید شركت پارس خودرو به همراه تنی چند از معاونین و مدیران این شركت در نخستین روزهای سال ١٤٠٣ از خطوط تولید و تلاش گران پارس خودرو بازدید كرد.
به گزارش خودروکار -  عبدالله سلطانی، مدیرعامل پارس خودرو ضمن بازدید از سالن های تولیدی این شركت و بررسی روند فعالیت های بهبود فنی در خطوط تولید با كارگران و متخصصینی كه در ایام نوروز نیز فعال هستند، گفت و گو كرد.

سلطانی در این دیدار نوروزی ضمن تبریك سال نو به تلاشگران پارس خودرو با اشاره به پتانسیل های بالای این شركت در حوزه منابع انسانی و به ویژه زیرساخت های فنی گفت: قطعا یكی از مهمترین ابزارهای توسعه در هر سازمان زیرساخت های مناسب است كه خوشبختانه در پارس خودرو این مهم وجود دارد و با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته امیدواریم سال ١٤٠٣ برای این شرکت سالی متفاوت باشد.

سلطانی در میان کارگران و کارشناسان پارس خودرو خاطرنشان كرد: باید بتوانیم با استفاده از استراتژی های درست از ظرفیت های خالی در پارس خودرو بهره ببریم كه توسعه محصول بدون شك یكی از مهمترین اهداف برای رسیدن به این مهم است.

مدیرعامل پارس خودرو در پایان این دیدار گفت: اقداماتی از قبل انجام شده و برنامه هایی نیز بر اساس سیاست های كلان گروه خودروسازی سایپا طرح ریزی شده كه در مجموع امیدوارم با اجرای آن آینده خوبی در انتظار پارس خودرو باشد.

برچسب ها: سایپا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران