کد خبر : ۵۹۷۷۸
تاریخ انتشار : ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۰
خودروکار گزارش می دهد؛
اتفاقات عجیب و غریب و البته انتصابات معنادار در این سالها جزو روتین صنعت خودرو شده اما ظاهرا این روزها ارتقاهای پلکانی کم کم جای خود را به ارتقاهای آسانسوری داده است.
به گزارش خبرنگار خودروکار، کمتر از دو هفته پیش و درست در روزهای پایانی مدیریت تیموری در سایپا، صادقی کاشان که کمتر از یک ماه بود به عنوان هیئت مدیره مدیره راهی زامیاد شده بود، روی صندلی مدیرعاملی نشست.


دو روز بعد از این انتصاب تیموری رفت و جای خود را به توسلی مهری داد که نشان داده در‌ کار خود مصمم است و با کسی تعارف ندارد.

بعد از گزارش انتقادی خودروکار مبنی بر اینکه چرا تیموری در روزهایی که مشخص بود قرار است به زودی از صندلی مدیرعاملی سایپا کنار برود، دست به حکم شد و مدیرعامل بزرگترین تجاری ساز کشور را تغییر داد، حالا در یک انتصاب عجیب تر صادقی کاشان تنها بعد از ۱۰ روز مدیرعاملی در زامیاد به عنوان مدیرعامل سایپاسیتروئن منصوب شد!


با این انتصاب گرچه صادقی کاشان پیش از این سابقه مدیریت در مونتاژ و لجستیک سایپاسیتروئن را در‌کارنامه خود داشت اما در کمتر از یک ماه به عضویت هیئت مدیره زامیاد درآمد، بعد از آن ۱۰ روز پیش به عنوان مدیرعامل زامیاد منصوب و حالا در یک ارتقا آسانسوری تنها بعد از ۱۰ روز به عنوان مدیرعامل سایپاسیتروئن منصوب شد!

این انتصاب عجیب دو سوال را در ذهن تداعی می کند، اول آنکه اگر صادقی کاشان مدیر توانمندی است و به شایستگی در پست مدیرعاملی زامیاد منصوب شده بود، چرا مدیرعامل جدید سایپا او را در سمت خود ابقا نکرد؟ دوم آنکه اگر انتصاب تیموری در روز آخر مدیریت خود اشتباه بوده است چرا مدیرعامل جدید سایپا تنها بعد از ۱۰ روز این مدیرعامل را جابه جا در شرکت بزرگتر و مهتری مدیرعامل کرد؟!

این موضوعی است که حتما خودروکار بررسی بیشتری روی آن خواهد داشت و قطعا سوالهای خود را بی جواب نخواهد گذاشت.

انتهای خبر/
برچسب ها: زامیاد
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران