کد خبر : ۵۹۷۷۶
تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۸
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: جاده چالوس از ساعت ۹ صبح دوشنبه یک طرفه است.
به گزارش خودروکار -  سرهنگ احمد شیرانی گفت: راه‌های منتهی به استان‌های زیارتی و استان‌های شمالی روند افزایشی پیدا کرده و در حال حاضر در محورهای شمالی در جاده هراز و فیروزکوه وضعیت ترافیک مناسبی داریم.

وی افزود: اوج سنگینی ترافیک در جاده چالوس است به همین لحاظ با توجه به پیش بینی قبلی جاده چالوس از ساعت ۹ صبح دوشنبه از سمت تهران به سمت شمال یک‌طرفه خواهد بود یعنی آزادراه تهران شمال به سمت استان‌های شمالی یک‌طرفه خواهد بود و از مرزن آباد به سمت جنوب و به سمت تهران با محدودیت تردد مواجه خواهند شد.

سرهنگ شیرانی گفت: به لحاظ افزایش سفرهای بین شهری هموطنان تمهیداتی پیش بینی شده است از قبیل جلوگیری از تردد وسایل نقلیه سنگین کامیون‌ها تریلرها که باعث پیشگیری از حوادث که در محورهای اصلی در ساعاتی که مشخص شده می‌شود از روز گذشته این محدودیت اجرا شده است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور بیان داشت: این محدودیت‌ها به هیچ عنوان شامل خودروها کامیون‌های حامل کالاهای اساسی مواد سوختی و فاسد شدنی نخواهد شد.

وی افزود: با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی از ابتدای با بکارگیری تمام‌توان عملیاتی پلیس راه و راهور و همکاری با سایر سازمان‌های امدادی و خدماتی در تمام محورهای که سازمان هواشناسی هشدار داده مستقر شده‌اند. تمام تلاش ما بر این است که تجهیزات لازم برای تردد ایمن هموطنان فراهم کنیم و در صورتی که شرایط جاده ایجاب کند و وضعیت تردد و ایمنی جاده کاهش پیدا کند مجبور هستیم برای مدت محدودی برخی از محورها را با محدودیت موقت مواجه کنیم.

سرهنگ شیرانی گفت: برای استان جنوب شرقی کشور پدیده وزش باد شدید پیش بینی شده است که این وزش باد شدید ممکن است کاهش میدان دید برای رانندگان داشته باشد، توصیه ما این است که کسانی که در این مسیر حرکت می‌کنند حتماً احتیاط لازم را به خرج دهند.

وی ادامه داد: در هنگام بارش شدید باران و گرد غبار و کاهش میدان دید توصیه می‌کنیم چراغ‌های خودرو حتماً روشن باشد که دیده شدن خودرو بسیار حائز اهمیت در پیشگیری از تصادفات خواهد بود.

سرهنگ شیرانی گفت: آخرین وضعیت ترافیکی و محدودیت‌های ترافیکی در سایت اینترنتی راهور ۱۲۰ موجود است هموطنان و مسافران نوروزی قبل از سفر حتماً مراجعه کنند و با توجه به شرایط موجود سفر خود را آغاز کند و به سلامت به مقصد برسند.
برچسب ها: پلیس
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران