کد خبر : ۵۹۷۴۶
تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۵
در آستانه سال نو و افزایش سفرهای نوروزی، مدیران خودرو از تمام ابزارهای خود برای سرویس‌دهی بهتر امداد خودرو جاده ای به مسافران نوروزی بهره می‌برد.
به گزارش خودروکار، تعطیلات سال نو، زمان فراغت از دغدغه‌های زندگی پس از یک سال تلاش و کوشش است، زمانی که اکثر مردم به سفرهای نوروزی می‌روند و می‌خواهند در آرامش تعطیلات خود را سپری کنند.


اما در همین سفرهای نوروزی میلیون‌ها مسافر با خودرو شخصی خود در جاده‌های بین شهری تردد می‌کنند و به همین دلیل شاهد افزایش حوادث مختلف از جمله تصادفات و نقص فنی خودروها هستیم.

در چنین شرایطی امداد خودرو جاده ای شبانه روزی ام وی ام همچون سال‌هایگذشته با تمام ظرفیت خود در خدمت مسافرین محترم خواهد بود و هر کدام از مشتریان مدیران خودرو در هر جاده کشور دچار مشکل شوند، امداد جاده ایمدیران خودرو به یاری آن‌ها می‌رسد.


البته محصولات مدیران خودرو آمار خرابی پایینی در میان خودروهای مونتاژیکشور دارند، همچنین با معاینه فنی پیش از سفر، احتمال مواجهه با مشکلات ناگهانی کاهش پیدا می‌کند، اما در صورت بروز هرگونه مشکل فنی و نیاز به خدمت‌رسانی از سمت برند ام وی ام، امداد خودرو جاده ای شبانه روزی این شرکت در خدمت مسافران خواهد بود.

امداد خودرو جاده ای شبانه روزی ام وی ام

ام وی ام دارای یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های امداد جاده ای در سراسر کشور است که به محض تماس مشتریان، نزدیک‌ترین امدادگر را به محل اعزام می‌کند.


ویژگی‌‌های امداد خودرو جاده ای شبانه روزی مدیران خودرو

• حضور بیش از 100 خودروی امداد کاملا مجهز در سراسر کشور
• فعالیت شیفتی بیش از 120 مرکز خدمات پس از فروش در سراسر کشور
• آغاز طرح نوروزی از 25 اسفند تا 13 فروردین 
• میانگین زمان حضور در محل کمتر از 30 دقیقه
• امدادرسانی جاده ای به صورت 24 ساعته در تمام استان‌ها
• پوشش تمام محورهای پر تردد نوروزی
• پوشش تمام محورهای اصلی کشور به ویژه محورهای پر تردد در ایام نوروز
• فعالیت انواع متخصصین خدمات پس از فروش مانند تعمیرکار، صافکار و غیره در ایام نوروز

کارشناسان ام وی ام در صورت امکان مشکلات فنی خودرو را در محل برطرف کرده و در کوتاه‌ترین زمان خودرو را آماده ادامه سفر خواهند کرد، اما در صورت لزوم، خودرو به نزدیک‌ترین نمایندگی مدیران خودرو منتقل شده تا توسط متخصصان مجرب، تعمیر شوند.

آمادگی گروه گسترده امداد خودرو ام وی ام برای نوروز 1403

در این طرح بیش از 100 خودرو امدادی و 120 نمایندگی خدمات پس از فروش از روز 15 اسفند 1402 تا 13 فروردین 1403 در تمام استان‌ها به ویژه محورهای پرتردد فعال هستند تا به مسافران نوروزی خدمت‌رسانی کنند.

برای برقراری ارتباط با امداد خودرو جاده ای شبانه روزی مدیران خودرو تنها کافیست با شماره 021-49082 تماس برقرار کنید تا ضمن دریافت راهنمایی‌های لازم، سریع‌ترین خودرو امدادی به محل حضور شما ارسال شود.

لازم به ذکر است زمان رسیدن نیروهای امدادی متناسب با محل حضور درخواست کننده متغییر است. وضعیت ترافیک جاده، وضعیت آب و هوایی، تعداد درخواست‌های لحظه ای در منطقه و مواردی از این دست، متغیر خواهند بود ولیبه طور میانگین خودرو امدادی در کمتر از 30  دقیقه در محل درخواست کننده حاضر خواهند شد.
لازم به ذکر است توجه به معاینه فنی دقیق خودرو پیش از سفرهای نوروزی، ضامن سفر ایمن و آسوده شما خواهد بود.


انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران