کد خبر : ۵۹۷۲۸
تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۱
همزمان با شصتمین سال فعالیت شرکت فنرسازی زر محقق شد:
شرکت دانش‌بنیان فنرسازی زر در شصتمین سال فعالیت خود با تولید ۱۳ هزار تن انواع فنرهای تخت و پارابولیک در یک شیفت کاری در سال ۱۴۰۲ موفق به رکوردشکنی بی‌سابقه‌ای از بدو تاسیس خود شد؛ این رکورد آخرین بار در سال ۱۳۸۹ با تولید ۱۲ هزار تن در دو شیفت کاری بوده است.
به گزارش خودروکار - امید حیدری، مدیرعامل گروه فنرسازی زر با تاکید بر اینکه میزان تولید کل این شرکت در سال ۱۴۰۱ حدود ۱۰ هزار و ۳۵ تن بوده است، گفت: هدف اصلی این شرکت در راستای برنامه‌های تعریف شده، تولید محصولات اقتصادی و افزایش فروش محصولات تولیدی در حوزه بازارهای یدک بود که این امر با همت کارکنان متخصص و متعهد محقق شد.

او افزود: شرکت فنرسازی زر، در حوزه فروش نیز در پایان سال ۱۴۰۲ با ثبت عملکرد 12/350 تنی انواع محصولات تولیدی خود به ارزش 9/171 میلیارد ریال (با افزایش ۲۱ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته) موفق به ثبت رکورد جدیدی شد. همچنین سهم فروش بازار یدکی 3/834 میلیارد ریال بوده که نسبت به سال گذشته افزایش ۳۸ درصدی داشته است.

مدیرعامل گروه فنرسازی زر ادامه داد: این مجموعه در سال جاری موفق به تولید 18/594 دستگاه اکسل جلو و 15/867 دستگاه اکسل عقب خودروی نیسان برای شرکت خودروسازی زامیاد با هزینه لجستیک صفر شده و همچنین تمهیدات لازم را به منظور تولید ۲۵۰ دستگاه در روز برای سال آینده  را برنامه‌ریزی کرده است.

حیدری افزود: گروه فنرسازی زر نسبت به راه اندازی و بهره‌برداری از سایت چهارم فنرسازی زر در استان سمنان و انجام پروژه‌‌ها و برنامه‌های استراتژیک تعریف شده در راستای سیاست‌های گروه خودروسازی سایپا به‌منظور تولید محصولات با کیفیت، افزایش سهم بازارهای داخلی به منظور جذب مشتریان بیشتر، جلب رضایت ذینفعان و سهامداران و دستیابی به رکوردهای جدید برنامه‌ریزی کرده است.

محصولات شرکت فنرسازی زر در سه گروه مشتری خودروسازان، صادرات و بازار یدکی، تولید و عرضه می‌شود.
برچسب ها: سایپا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران