کد خبر : ۵۹۷۲۴
تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۳
یک مقام مسوول گفت : در این استان‌ها تنها خودروهایی که بومی این استان‌ها می‌توانند در جایگاه‌های این مناطق سوخت‌گیری کنند، اما برای ایام نوروز در برخی از جایگاه ها امکان سوختگیری وجود دارد.
به گزارش خودروکار -  فضل‌الله اکبری، معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اجرای توزیع سوخت در قالب طرح کدینگ در سه استان سیستان و بلوچستان، استان کرمان و بخش شرقی استان هرمزگان به منظور جلوگیری از عرضه خارج از شبکه سوخت در کشور گفت: در این استان‌ها تنها خودروهایی که بومی این استان‌ها می‌توانند در جایگاه‌های این مناطق سوخت‌گیری کنند، اما برای ایام نوروز یا دیگر موارد ویژه، شماری از جایگاه‌ها با نظر مسئولان استانی، از طرح کدینگ خارج شده است و مسافران نوروزی می‌توانند در این جایگاه‌ها سوخت‌گیری خود را انجام دهند.

وی افزود: با تمهیدهای اندیشیده شده و به‌منظور سهولت مسافران نوروزی این مقاصد، سامانه‌ای ایجاد شده است تا تعداد و مشخصات کامل این جایگاه‌ها، همراه با شماره تلفن و آدرس جایگاه‌ها از طریق پیامکی به محض ورود مسافران به محدوده این استان‌ها (از طریق ثبت پلاک خودرو توسط دوربین‌های جاده‌ای) اطلاع‌رسانی خواهد شد.

معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تأکید کرد: اطلاعات کامل این جایگاه‌های عرضه سوخت از طریق نصب بنر در همه جایگاه‌ها نیز به مسافران اطلاع‌رسانی خواهد شد.

اکبری افزود: در استان سیستان و بلوچستان بیش از ۵۰ درصد جایگاه‌ها از طرح کدینگ خارج شده‌اند و مسافران نوروزی می‌توانند از طریق این جایگاه‌های عرضه، سوخت موردنیاز خود را دریافت کنند.

وی بیان کرد: این طرح به‌دقت و با نظارت کامل در این مناطق اجرایی می‌شود و کارت آزاد به میزان کافی برای مسافران در این جایگاه‌ها نیز توزیع شده است.

قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تأکید کرد: در صورتی که نیاز به جایگاه‌های بیشتری برای توزیع سوخت نوروزی داشته باشیم، این آمادگی وجود دارد تا به سرعت جایگاه‌هایی تازه را از طریق نواحی مجهز کنیم.

برچسب ها: بنزین
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران