کد خبر : ۵۹۷۰۵
تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۳
مدیرعامل شرکت پخش فرآوردهای نفتی اعلام کرد؛
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی ایران از افزایش ۱۳ درصدی مصرف روزانه بنزین در سال ۱۴۰۲ خبر داد و گفت: امسال و در ایام نیز هیچ مشکلی در تامین و توزیع سوخت در کشور نخواهیم داشت.
به گزارش خودروکار - جعفر سالاری نسب امروز (چهارشنبه) در نشست خبری با اشاره به میزان تولید کارت سوخت در کشور، اظهار داشت: در سال ۱۴۰۲ توانستیم تولید کارت سوخت را به حداکثر برسانیم و برای سفرهای نوروزی مسافرین به دست‌شان برسد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی ایران ادامه داد: اگر در مسیر سوخت‌رسانی برای مردم مشکلی پیش بیایبد می‌توانند با شماره ۰۹۶۲۷ تماس بگیرند و مشکلات خود را رفع کنند.

وی افزود: میانگین مصرف بنزین در سال ۱۴۰۲ برابر با ۱۱۵ میلیون لیتر در روز بود که در چند روز اخیر این میانگین به ۱۱۷ میلیون لیتر در روز افزایش یافته است، البته در اسفند ماه رکورد مصرف ۱۳۱ میلیون لیتر بنزین در روز را نیز ثبت کرده‌ایم.

سالاری نسب اذعان داشت: در سال گذشته در پیک مصرف سوخت توانستیم نزدیک به ۱۴۳ میلیون لیتر بنزین در روز را توزیع کنیم؛ لذا با توجه به رشد ۱۳ درصدی بنزین در سال جاری، امسال نیز هیچ مشکلی در تامین و توزیع سوخت در کشور نخواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی ایران گفت: در کلان‌شهرها بنزین یورو و با کیفیت توزیع می‌شود که گوگرد آن زیر ۱۰ ppm است و بنزین سوپر جایگاه‌ها نیز به میزان مورد نیاز تامین شده است.

وی وی در مورد تغییر قیمت بنزین، گفت: افزایش قیمت بنزین هیچگاه مطرح نشده است و قیمت افزایش پیدا نخواهد کرد.

سالاری نسب گفت: گاز مایع نیز با حدود قیمتی ۲۷ هزار ۹۰۰ تومان برای افرادی که در سامانه سدف ثبت نام کرده‌اند توزیع می‌شود و برای افرادی که متقاضی خارج از این سامانه هستند ۱۰ درصد گران‌تر از این مبلغ پرداخت می‌کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران