کد خبر : ۵۹۶۹۵
تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۲
مرگ موتور احتراق داخلی اغراق‌آمیز است، زیرا برخی از بزرگ‌ترین خودروسازان هنوز میلیاردها دلار را برای احتراق داخلی‌های جدید سرمایه‌گذاری می‌کنند.
به گزارش خودروکار - به عنوان مثال، استلانتیس نشان داده قصد ندارد خودروهای پیستونی را به این زودی‌ها کنار بگذارد. این شرکت خودروسازی که ۱۴ برند دارد، معادل ۶میلیارد دلار در آمریکای جنوبی برای موتورها و خودروهای جدید هزینه می‌کند.

این هزینه که به عنوان بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاری در بخش خودروی آمریکای جنوبی شناخته می‌شود، از راه‌اندازی بیش از ۴۰خودرو و توسعه موتورهای سوخت انعطاف‌پذیر حمایت می‌کند. 

اگر با این اصطلاح آشنا نیستید، به موتور احتراق داخلی اشاره دارد که برای کار با بنزین و اتانول طراحی شده است.استلانتیس همچنین در حال برنامه‌‌ریزی خودروهایی با تنظیمات هیبریدی-فلکس و پلاگین هیبریدی-فلکس برای کارآیی بهتر با ترکیب موتور احتراقی همه‌کاره با باتری است. علاوه بر این، حداقل یک خودروی تمام‌الکتریکی در منطقه تولید خواهد کرد. 

سرمایه‌گذاری‌ها بین سال‌های ۲۰۲۵ تا ۲۰۳۰ انجام خواهد شد.این موتورهای سوخت انعطاف‌پذیر الکتریکی‌شده برای جا دادن چندین مدل در مجموعه گسترده استلانتیس در حال توسعه هستند.
برچسب ها: استلانتیس
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران