کد خبر : ۵۹۶۸۳
تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۲
در نشست خبری شرکت آرین دیزل مطرح شد:
مدیر برند خودروهای تجاری جک از معرفی جک ۱۲ تن به بازار در سال آینده خبر داد و گفت: قرار بود این خودرو در سال جاری رونمایی شود اما دریافت مجوزها و تغییراتی که از برند جک درخواست کردیم، باعث شد تا معرفی این محصول در سال جاری امکان پذیر نشود، بنابراین در اوایل سال آینده جک ۱۲ تن معرفی و به بازار عرضه خواهد شد.
به گزارش خبرنگار  خودروکار -  ،سعید محمودی در یک نشست خبری با اشاره به وضعیت شرکت آرین دیزل در سال ۱۴۰۲  گفت : امسال سال سختی بود و به همین دلیل ناگزیر به برنامه‌ریزی کوتاه مدت در برخی از شرایط شدیم، اما با این حال نگاهمان به اهداف تعیین شده تغییری نداشته و باید برای رسیدن به این اهداف سخت، تلاش کنیم.

وی با بیان این که در سال جاری با هدف توسعه بیشتر در بخش خو‌دروهای سنگین، به تفکیک برندها پرداختیم، تصریح کرد: برنامه تولید محصولات جک در آرین دیزل سه هزار دستگاه بود که تا پایان بهمن ماه حدود دوهزار و ۵۰۰ دستگاه به تولید رسید و پیش بینی می شود این رقم تا پایان ساا به دو هزار و ۸۰۰ دستگاه برسد که با این شرایط تا پایان سال حدود ۹۵ درصد اهداف محقق خواهد شد. 

محمودی هدف آرین دیزل برای سال آینده را تولید ۴ هزار دستگاه اعلام و اظهار کرد: در حال برنامه ریزی برای معرفی محصولاتی هستیم که هم رقابت پذیر باشند و هم در در بازار وجود ندارند تا سهم بازار از ۲۴ درصد فعلی به ۴۰ درصد افزایش یابد.

مدیر برند خودروهای تجاری جک با اشاره به افزایش مجوزهای تولید خودروهای تجاری گفت : تولید ون در برنامه مجموعه آرین دیزل بود اما با نیازسنجی بازار متوجه شدیم که تولید این محصول اقتصادی نیست. 
 محمودی گفت : برند جک با توجه به آنالیز بازار ایران، علاقه مند به توسعه محصولات است اما در حال حاضر محصولاتی نظیر ون، توجیه اقتصادی ندارد، البته عقیده دارم که در سال‌های آینده بیشتر از محصول ون خواهیم شنید.

وی تمرکز این شرکت را ورود به بازار کامیونت های کمتر از ۶ تن اعلام کرد و گفت: به زودی در این مورد اطلاع رسانی خواهیم کرد اما به طور قطع  گروه آرین در سال آینده در بخش خودروهای تجاری بیشترین تنوع محصول را خواهد داشت و تمام محصولات با توجه به نیاز بازار و مشتری معرفی خواهد شد تا نیاز بازار ایران به طور کامل برطرف شود.

رونمایی از کشنده های لوکس و اقتصادی x6000 در سال آینده

سروش قاسمیه، مدیر بخش محصولات تجاری شک موتو نیز در ادامه این نشست خبری از برنامه های سال آینده این شرکت در زمینه گسترش خدمات پس از فروش و راه اندازی تعمیرگاه مرکزی این مجموعه خبر داد و گفت:  محصول جدید شک موتو با نام X6000  که سال آینده وارد بازار خواهد شد ، بدون شک پرچمدار شک موتو و آرین دیزلخواهد بود.

 وی از ارتقای کیفیت نمایندگان خدمات پس از فروش خبر داد و افزود: در حال ارتقای کیفیت نمایندگان هستیم براین اساس در پاییز امسال دوره ۴۵روزه ای توسط مدرسان و مهندسان شک موتو برگزار شد و در سال آینده نیز مرکز آموزش خودرو های تجاری آرین دیزل راه اندازی خواهد شد.
 وی در خصوص تحویل خودرو های تجاری شک موتو اظهار کرد :در حال حاضر تولیدات به روز تحویل داده می شود و محصولات آینده نیز با همین رویکرد تحویل مشتریان خواهد شد.

قاسمیه در خصوص سبد شک موتو در سال آینده نیز گفت:در سال آینده دو تیپ کشنده اقتصادی و کشنده لوکس x6000 رونمایی و عرضه خواهد شد.
برچسب ها: آرین دیزل
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران