کد خبر : ۵۹۶۷۸
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۴
کوروش پارسا معین، مدیرعامل امداد خودرو سایپا در این مراسم از افزایش ۱۰۰ درصدی ناوگان امدادی در سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: در سال جدید آموزش های لازم در خصوص خودروهای هیبرید به امدادگران داده شده که در کنار افزایش ناوگان امدادی، می تواند کمک کننده باشد.
به گزارش خودروکار - وی با اشاره به تغییر رویکرد سال جاری شرکت اظهار کرد: براساس برنامه ریزی های انجام شده  قرار است امسال همیار امدادگران باشیم نه کنترل کننده؛ ضمن آن که برنامه ریزی شده تا نیازهای امدادخواه ها از سوی امدادگران تامین شود.
وی ادامه داد: در امداد نوروزی امسال تمام امدادگران به دیاگ مجهز شده اند ضمن آن که براساس برنامه ریزی های انجام شده تمام نیازهای قطعاتی پوشش داده خواهد شد.

پارسا معین در حاشیه این مراسم نیز در پاسخ به خودروکار تصریح کرد: خدمت‌رسانی بر اساس قیمت‌های مصوب خواهد بود و امسال نیز افزایش نرخ‌های مصوب صورت نگرفت و خدمات‌رسانی بر اساس همان نرخ‌های مصوبی انجام می شود که طی سال بوده است.

وی افزود: علاوه بر محصولات سایپا،  سرویس‌دهی به تمام خودروهای کشور در بحث حمل صورت خواهد گرفت؛ در بحث تعمیرات نیز چنانچه تخصص وجود نداشته باشد، ترجیح این است که تعمیرات صورت نگیرد اما در مورد محصولات سایپا، همه خودروها تحت پوشش خواهند بود.  

مدیرعامل امداد خودرو سایپا در مورد سرویس‌دهی به خودروهای هیبریدی نیز به خودروکار گفت: با وجود اینکه خودروهای هیبریدی به تازگی به ناوگان کشور اضافه‌شده اند همکاران امداد آموزش‌های لازم را در این زمینه دیده‌اند و سال آینده نیز آموزش‌های تخصصی بیشتر ارائه خواهد شد.


پارسا معین در رابطه با تعداد امدادگران خودرویی در طرح نوروزی ١۴٠٣ امداد خودرو سایپا، گفت: حدود ۵٠٠ خودرو، امدادگران سایپایی و ٣٠٠ مورد نیز در قالب انعقاد قرارداد با پیمانکار بوده که در مججوع ٨٠٠ امدادگر در سطح کشور در این طرح به صورت شبانه‌روزی فعال هستند. جانمایی‌ها و محل استقرار امدادگران مشخص شده و در محلی مستقر خواهند بود که بتوانند بیشترین پوشش را داشته باشند.

پارسا معین افزود: مدت زمان رسیدن امدادگر در محل در شهرستان‌ها با تهران متفاوت است؛ ضمن اینکه این زمان در ایام تعطیلات نیز متفاوت است. در طول سال، میانگین کمتر از ٣٠ دقیقه، امدادگر در محل خواهد بود اما در تعطیلات نوروز، ١۵ دقیقه پیش بینی شده است.
به گفته او، مشتریان می توانند درخواست امداد خودرو سایپا را از طریق شماره‌های ٠٩۶۵۵٠ و ٨۴۴۴۴ ثبت کنند.
این خدمات از روز پنجشنبه ۲۴ اسفندماه آغاز وتا ۱۴ فروردین ماه به مدت ۲۰ روز ادامه خواهد داشت.

برچسب ها: سایپا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران